Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Fespa wrócą do Berlina w maju 2025 r.

Targi Fespa wrócą do Berlina w maju 2025 r.

Stowarzyszenie FESPA ogłosiło, że jej sztandarowe, coroczne wydarzenia FESPA Global Print Expo i European Sign Expo powrócą do Messe Berlin w dniach 6–9 maja (od wtorku do piątku) 2025 r. i będą obejmować sitodruk, druk cyfrowy i tekstylny, oznakowanie i komunikację wizualną. Nie zabraknie wydarzeń towarzyszących – m.in. strefy Personalize Make Wear i zawodów World Wrap Masters, Clubu FESPA oraz rozdania nagród FESPA.

Targi Fespa w Berlinie odbyły się dotąd trzykrotnie – w 2007, 2018 i 2022 roku. Informacje zwrotne uczestników wydarzeń organizowanych w stolicy Niemiec potwierdziły, że tamtejszy kompleks wystawienniczy oferuje nie tylko optymalny standard, ale też jest dogodnie zlokalizowany zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Miasto stanowi kontynentalny węzeł lotniczy i komunikacyjny i jest łatwo dostępne dla gości ze wszystkich głównych miast Europy i świata. Najnowsze lotnisko – Berlin Brandenburg – znajduje się zaledwie 30 minut od hal wystawowych.

Michael Ryan, dyrektor FESPA Global Print Expo, komentuje: „Po trzech udanych wydarzeniach w mieście i pozytywnych opiniach wszystkich uczestników na temat miejsca, z przyjemnością wracamy do Berlina w 2025 r. Z radością czekamy na chwilę, gdy przywitamy tam wystawców i gości naszych targów w maju przyszłego roku. Jestem przekonany, że przyszłoroczne wydarzenie niezmiennie pomoże drukarzom i twórcom oznakowań odkryć nowe technologie i rozwiązania, aby rozwinąć swoją działalność i uwolnić swój pełny potencjał”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.