Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Fespa pokazały gotowość branży do budowania przyszłości

Targi Fespa pokazały gotowość branży do budowania przyszłości

Odbywające się w Berlinie targi FESPA Global Print Expo 2022 (31 maja – 3 czerwca br.) wraz z wystawą European Sign Expo przyciągnęły liczną międzynarodową społeczność skupioną wokół druku specjalistycznego i znakowania.

375 wystawców zaprezentowało swoją ofertę blisko 16 tys. gości ze 126 krajów (najliczniej reprezentowane były Niemcy, Włochy, Polska, Niderlandy i Wlk. Brytania), w tym ponad 60% procent wizytujących stanowili decydenci firm. Jak podkreśla organizator, przełożyło się to na wyjątkowo dużą liczbę zawartych partnerstw i umów handlowych. Dodatkowo 53% gości, którzy wypełnili ankiety rejestracyjne, potwierdziło gotowość do inwestowania na targach lub wkrótce po nich. Na wystawie nie zabrakło premierowych pokazów i ciekawego programu towarzyszącego.

„Wreszcie mogliśmy zapewnić wystawcom i odwiedzającym wszechstronne doświadczenie wystawiennicze. Targi Fespa pomogły wielu firmom wrócić do formy, na właściwe tory, co zaowocowało niesamowitą atmosferą, pełną energii i pozytywnych wibracji. Każda branża została zmieniona przez pandemię, a druk nie jest wyjątkiem, jednak targi w Berlinie udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że ten sektor przemysłu jest odporny, kreatywny, zwinny i skoncentrowany na przyszłości. Hasło »Experience Print in Motion« (Poznaj druk w ruchu) w Berlinie ożyło i nabrało prawdziwego rozpędu, pokazując zaangażowanie branży w budowanie nowej przyszłości opartej na współdziałaniu, innowacjach i zrównoważonym rozwoju” – powiedział Michael Ryan, dyrektor FESPA Global Print Expo.

Obszerną relację z wydarzenia zamieścimy w letnim wydaniu „Świata DRUKU”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.