Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi FESPA powrócą w marcu

Targi FESPA powrócą w marcu

Targi FESPA Global Print Expo w 2023 r. odbyły się w Monachium

FESPA Global Print Expo, European Sign Expo, Personalizacja Experience i inauguracyjne targi Sportswear Pro odbędą się w dniach 19–22 marca 2024 r. w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie. W ramach odbywających się w tej samej lokalizacji wydarzeń zaprezentowanych zostanie wiele rozwiązań w zakresie druku specjalistycznego, tworzenia oznakowania, personalizacji oraz produkcji odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Jak podaje organizator wydarzenia, udział w roli wystawców potwierdziło już wiele firm dostarczających technologie, media i materiały eksploatacyjne, w tym gronie są m.in. Agfa, Antalis, DGI/d.gen, EFI, Elitron, Kongsberg, LIYU, Mimaki, Orafol, Sun Chemical czy swissQprint. Potwierdzeni dostawcy tekstyliów to m.in. MHM, Monti Antonio, MS Printing/JK Group i ROQ, nie zabraknie również wystawców, którzy w nadchodzącej edycji targów zadebiutują w tej roli – będą to m.in. firmy Tajima i Ricoma.

„W minionej edycji targów zachęcaliśmy odwiedzających do odkrycia »Nowych perspektyw«, zaś hasła wydarzenia, które jest przed nami, stanowią naturalną kontynuację motta z 2023 r. »Odkryte możliwości« na FESPA Global Print Expo 2024, »Oświetlone możliwości« na European Sign Expo 2024, »Stworzone możliwości« w Sportswear Pro i »Możliwości, nowe wyobrażenie« w Personalization Experience podkreślają, że zawsze można się czegoś nowego nauczyć, i że sektory, w których działają nasi goście, są często szersze, niż im się wydaje. W naszej stale rozwijającej się branży druku specjalistycznego możliwości są nieograniczone i cieszymy się, że możemy powitać wielu nowych dostawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania” – mówi Michael Ryan, dyrektor FESPA Global Print Expo.

Wśród wydarzeń towarzyszących nie zabraknie konferencji branżowej. Pierwszy dzień będzie poświęcony komercyjnej wartości personalizacji, zaś drugiego dnia prelegenci skupią się na możliwościach związanych z produkcją i dekoracją odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Powróci również World Wrap Masters – przez pierwsze dwa dni goście targów będą mogli podziwiać zmagania o tytuł Wrap Master Europe 2024, po czym nastąpi światowy finał zawodów w oklejaniu pojazdów, w którym o tytuł World Wrap Master 2024 powalczą zwycięzcy z poszczególnych rejonów globu.

Organizatorzy targów Fespa przygotowują ponadto funkcję Personalize Make Wear (będzie dostępna w ramach Personalize Experience i Sportswear Pro); obejmie ona prezentację możliwości personalizowania nadruków na odzieży sportowej, wycieczki z przewodnikiem po zlokalizowanych w pobliżu zakładach produkcyjnych dysponujących najnowszymi technologiami w zakresie tworzenia i personalizacji towarów związanych ze sportem, oraz możliwość rozmów ze specjalistami w luźnej atmosferze. Nie zabraknie także strefy Sustainability Spotlight, gdzie będzie można poznać zrównoważone alternatywy w obszarze materiałów oraz sposobów poprawy ich efektywności i wiarygodności środowiskowej.

Więcej informacji na stronach: www.fespaglobalprintexpo.com, ese.fespa.com, www.personalisationexperience.com i www.sportswearpro.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.