Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Szósta edycja Warsaw Pack w listopadzie 2021 r.

Szósta edycja Warsaw Pack w listopadzie 2021 r.

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych – Food Tech Expo poinformowali o nowej dacie planowanego wcześniej na maj br. wydarzenia. Obie imprezy wystawiennicze przeznaczone dla branży opakowań oraz producentów żywności odbędą się na terenie Ptak Warsaw Expo w dniach 23–25 listopada 2021 r. i będą stanowić okazję do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa.

Podczas 6. edycji targów Warsaw Pack nie zabraknie stref tematycznych ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, takich jak: Strefa Automatyki i Robotyki, Strefa E-Commerce, Strefa Logistyki i Magazynowania, Strefa Opakowań, Strefa Techniki Pakowania, Strefa Etykiet, Etykietowania i Druku. Przybyli na wydarzenie goście będą mogli dokonać kompleksowego przeglądu rynku. Na stoiskach wystawców będzie można poznać nowoczesne maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących. Wśród eksponowanych produktów znajdą się także: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, a także opakowania transportowe i przemysłowe. Wydarzenie wzbogacą konferencje, konkursy oraz specjalna strefa sprzyjająca kontaktom biznesowym. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Food Tech Expo – druga impreza, która wystartuje 23 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo, to wydarzenie skierowane do branży producentów żywności. Podczas trzech dni trwania Targów Technologii Spożywczych wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najwyższej jakości. Targi stanowią platformę prezentującą szeroką ofertę producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów. Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia.

Jak podkreślają organizatorzy, Warsaw Pack to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu przybywa zarówno po stronie wystawców, jak i odwiedzających. Wraz ze wzrostem zainteresowania – rosną także oczekiwania względem organizacji imprezy. Dlatego Ptak Warsaw Expo postanowiło przeznaczyć na jej realizację 40 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, czyli aż dwa razy więcej niż w poprzednich latach.

„Stopień dynamiki rozwoju targów idealnie odzwierciedla nie tylko większa przestrzeń, ale także rosnąca z roku na rok liczba odwiedzających. W 2019 r. przez trzy dni trwania wydarzenia odnotowaliśmy udział 9 tys. gości, w 2020 r. było to już 15 tys. osób. Wierzymy, że w tym roku apetyt na targi nie zmalał wśród uczestników i po raz kolejny będziemy mogli pochwalić się rekordową frekwencją” – zaznaczają organizatorzy i dodają: „Ptak Warsaw Expo stosuje najwyższe, ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Na wejściu na każde wydarzenie znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury, oświadczenia dotyczące stanu zdrowia, rozdajemy bezpłatne maski medyczne, poszerzyliśmy ciągi komunikacyjne, wprowadziliśmy automatyczny licznik wejść i wyjść, a powierzchnie często dotykane dezynfekowane są na bieżąco. Pomimo okresu pandemii bezpiecznie zrealizowaliśmy targi branżowe pozwalając na wzmocnienie wielu branż, zawarcie kolejnych relacji biznesowych i kontraktacje”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.