Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Szósta edycja Warsaw Pack

Szósta edycja Warsaw Pack

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack w 2019 r.

W dniach 23–25 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Obie imprezy wystawiennicze, przeznaczone dla branży opakowań oraz producentów żywności, będą stanowić okazję do poznania firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa.

Targi Warsaw Pack, nad którymi "Świat DRUKU" objął patronat medialny, składają się z sześciu stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Taka organizacja przestrzeni (w tym roku będzie to aż 40 tys. m2) jest dużym udogodnieniem i dla zwiedzających, i wystawców – dzięki temu każdy dotrze do najbardziej interesującej go strefy. Na stoiskach wystawców będzie można poznać nowoczesne maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących. Wśród eksponowanych produktów znajdą się także: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, a także opakowania transportowe i przemysłowe. Wydarzenie wzbogacą konferencje – „Trendy i innowacje w opakowalnictwie”, organizowana przez Polską Izbę Opakowań i Sieć Badawczą Łukasiewicz – IBWCh – COBRO Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań, oraz „Opakowania w obiegu zamkniętym, organizowana przez Rekopol. Przygotowano również konkurs „Innowacyjne opakowanie” oraz specjalną strefę sprzyjającą kontaktom biznesowym. Więcej informacji na stronie warsawpack.pl.

Food Tech Expo – druga impreza, która wystartuje 23 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo, to wydarzenie skierowane do branży producentów żywności. Podczas trzech dni trwania Targów Technologii Spożywczych wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najwyższej jakości. Targi stanowią platformę prezentującą szeroką ofertę producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów. Szczegółowe informacje na stronie foodtechexpo.pl.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.