Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Symulatory druku niezastąpione w kształceniu poligrafów – prośba Fundacji

Symulatory druku niezastąpione w kształceniu poligrafów – prośba Fundacji

W siedzibie Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej 14 listopada br. miało miejsce zebranie Rady Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych (nasze wydawnictwo jest wśród jej założycieli). Zarząd Fundacji przedstawił sprawozdanie z działalności FRKP, która jest organizacją pożytku publicznego, po trzech kwartałach 2012 r. Jak co roku o podobnej porze Rada Fundacji wspólnie z Zarządem omówili projekt podziału wypracowanych środków oraz wpłat od podatników wynikających z 1% odpisów. Innym, ważnym wątkiem dyskusji była wspólna koncepcja zakupu symulatora druku. Pomysł zrodził się już jakiś czas temu. Pojawia się jednak pytanie, które nie znalazło odpowiedzi w czasie wspólnego spotkania: czy taki symulator jest w ogóle potrzebny?

Fundacja zwraca się do wszystkich dyrektorów i innych przedstawicieli drukarń, którzy mogliby i chcieli pomóc w podjęciu tej decyzji odpowiadając na postawione powyżej pytanie: „tak, potrzebny” bądź „nie, niepotrzebny”, jednocześnie uzasadniając swój wybór. W tej sprawie można napisać pod adresem Fundacji: sekretariat@frkp.pl (Temat listu: Symulatory druku niezastąpione w kształceniu poligrafów)
Za wszystkie pomysły, informacje i cenne uwagi Rada Fundacji i Zarząd z góry dziękuje i obiecuje rozważnie z nich skorzystać.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.