Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sun Chemical dla fleksografii

Sun Chemical dla fleksografii

Polski oddział Sun Chemical wsparł merytorycznie tegoroczną konferencję Opakowania Tekturowe + Flekso, a także Forum Fleksograficzne. Imprezy, zorganizowane przez Polską Izbę Fleksografów, odbywały się w podkrakowskiej Wieliczce w dniach 20-22 września. Firma była również sponsorem kolacji integracyjnej, która odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce.

Organizowane co roku spotkanie Polskiej Izby Fleksografów (PID) to jedna z najważniejszych imprez branżowych, skierowanych do firm związanych z drukiem fleksograficznym (głównie producentów opakowań oraz firm dostarczających rozwiązania dla tego segmentu rynkowego). Sun Chemical, oferując wiele rozwiązań dla tego właśnie sektora, aktywnie wspiera imprezy PIF od wielu lat. Podobnie było w tym roku. Firma wsparła je m.in. trzema wystąpieniami swoich przedstawicieli, a także sponsorując kolację dla uczestników, która odbywała się w kopalni soli w Wieliczce.
„Nasz udział w tego rodzaju przedsięwzięciach jest bardzo ważny. Przede wszystkim dlatego, że posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań skierowanych do branży opakowaniowej i fleksograficznej. Są wśród nich innowacyjne produkty, zapewniające ich użytkownikom przewagę konkurencyjną. Spotkania PIF wspieramy także ze względu na integrację branży i podejmowane wspólnie działania na rzecz jej rozwoju” – mówi Sławomir Gulczyński, Business Director Publication Inks w polskim oddziale Sun Chemical.

Z myślą o konferencji „Opakowania Tekturowe + Flekso” polski oddział Sun Chemical przygotował prezentację poświęconą obecnym trendom w przetwórstwie tektury falistej. Jej autorem był Robert Jałbrzykowski, manager sprzedaży. Drugi referat, wygłoszony podczas Forum Fleksograficznego, podzielony został na dwie części. W pierwszej była mowa o torebkach wolnostojących wysokiej jakości, które zadrukowywane są w technice fleksograficznej (tu prelegentem był Colin Smith, European Product Manager w belgijskim oddziale Sun Chemical), drugą zaś poświęcono optymalizacji kolorów specjalnych w produkcji oraz służącemu temu narzędziu Sun Color Box (ten temat przedstawił Piotr Bogusz, manager sprzedaży w firmie Sun Chemical).

„Przedstawione przez nas tematy podczas konferencji Polskiej Izby Fleksografów to aktualne i interesujące branżę zagadnienia. Jesteśmy przekonani, że nasz udział w konferencji wzbogacił to spotkanie. Dla nas było ono również niezmiernie owocne. Mogliśmy być bliżej naszych klientów, dzieląc się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem” – podsumowuje Sławomir Gulczyński.

Fot. franky242, FreeDigitalPhotos.net

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.