Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Styczniowe targi branży artykułów promocyjnych – PSI 2024

Styczniowe targi branży artykułów promocyjnych – PSI 2024

W Düsseldorfie w dn. 9–11 stycznia 2024 odbędzie się kolejna edycja Targów PSI – największej w Europie wystawy przeznaczonej dla branży produktów promocyjnych. Udział w roli wystawcy w zbliżającym się wydarzeniu potwierdziło ponad 550 firm z wielu krajów. Zgodnie z wynikami wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczestników PSI 2023, w centrum uwagi znajdą się tekstylia.

W styczniu w Messe Düsseldorf pojawi się zatem jeszcze więcej czołowych firm z branży tekstylnej, organizator przygotował też szerszy program wykładów poświęconych tej tematyce, a także dodatki specjalne, przede wszystkim specjalna strefa wystawowa o nazwie Textile Village.

„Nasza oferta tekstylna ma na celu ukierunkowanie branży, stworzenie wychodzącej poza strukturę firmy sieci kontaktów i zachęcenie do wymiany doświadczeń. Cieszy nas fakt, że wspólnie z naszymi wystawcami udało nam się zrealizować koncepcję Textile Villages 2024, i że w tych wymagających czasach jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom wartościową inspirację w zakresie tekstylnych artykułów promocyjnych, tekstyliów korporacyjnych i roboczych” – mówi Petra Lassahn, dyrektor Targów PSI.

Więcej informacji oraz sklep z biletami na stronie www.psi-messe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.