Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Srebrny jubileusz Polskiej Izby Fleksografów

Srebrny jubileusz Polskiej Izby Fleksografów

W tym roku Polska Izba Fleksografów obchodzi 25-lecie istnienia. Ten wyjątkowy jubileusz Izba świętowała podczas tegorocznej edycji Forum Fleksograficznego, która pomimo trudnych warunków organizacyjnych spowodowanych epidemią, z sukcesem odbyła się w dniach 14–15 września w Kazimierzu Dolnym. Gratulacje, również od „Świata DRUKU”, przyjmowali prezes PIF Edyta Bednarska oraz wieloletni dyrektor biura PIF – Krzysztof Januszewski wraz z małżonką. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do listopadowego wydania naszego miesięcznika.

Polska Izba Fleksografów (początkowo Zrzeszenie Polskich Fleksografów) powstała w 1995 r. z inicjatywy środowiska fleksograficznego jako otwarta organizacja ogólnopolska reprezentująca interesy zrzeszonych na zasadzie dobrowolności podmiotów gospodarczych działających w tym sektorze gospodarki.

Głównym celem PIF jest szerzenie wiedzy na temat fleksografii stosowanej przede wszystkim przy produkcji opakowań. Bardzo istotna jest również – zwłaszcza obecnie, w świetle reorganizacji szkolnictwa zawodowego – kontynuacja działań w zakresie utworzenia w Polsce ośrodka kształcenia zawodowego fleksopak. Kolejnym ważnym zadaniem Izby jest integracja branży – cel ten Izba realizuje poprzez organizowanie każdego roku Forum Fleksograficznego. Spotkanie przeznaczone jest głównie dla producentów zadrukowywanych opakowań giętkich oraz etykiet, a także przedstawicieli sektorów opakowań z tektury falistej oraz podłoży bibułowych, i cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem przedstawicieli branży.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.