Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Spotkanie online poświęcone personalizacji

Spotkanie online poświęcone personalizacji

Producent maszyn do druku cyfrowego – firma HP Indigo oraz wyłączny dystrybutor tej technologii w Polsce – firma Digiprint organizują 2 grudnia br. o godz. 10.00 bezpłatny webinar zatytułowany „Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!”. Spotkanie, które poprowadzi dwóch ekspertów – Guy Bibi, twórca oprogramowania HP Mosaic, i Abel Sanchez-Hermosilla, jest przeznaczone dla projektantów, przedstawicieli marek oraz drukarń. Jego celem jest zainspirowanie wszystkich osób zainteresowanych wyróżnieniem produktów na półce sklepowej. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Dwóch znakomitych specjalistów opowie o tym, jakie możliwości skrywa druk cyfrowy, i jakie kampanie zostały już zrealizowane za jego pomocą. Guy Bibi przybliży możliwości oprogramowania HP Mosaic, przeznaczonego do tworzenia dynamicznej personalizacji (algorytm ten został już wykorzystany przez tak znane marki jak Heineken czy Nutella). Drugi prelegent – Abel Sanchez-Hermosilla – nie tylko zwróci uwagę na ROI, ale też produkcję opakowań realizowaną w duchu zrównoważonego rozwoju.

„Ponieważ Digiprint i HP Indigo to synonimy druku cyfrowego, podczas spotkania nie zabraknie solidnej dawki informacji o kreatywnym podejściu do druku. Takie spotkanie to okazja, aby przekonać się, jak druk cyfrowy może odmienić oblicze produktów, które są ubrane w poligrafię. Pokażemy również zwrot z inwestycji w personalizowanych kampaniach, ale przede wszystkich będzie to porządna porcja inspiracji. Myślę, że to spotkanie pokaże szerzej, jaka potęga kryje się w druku cyfrowym, i jak fantastyczne efekty można osiągnąć przy jego użyciu” – mówi Alicja Bednarek, specjalista ds. marketingu w Digiprint.

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim z transkrypcją w języku polskim. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić swój udział poprzez formularz dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.