Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Spotkania dla społeczności Prinect

Spotkania dla społeczności Prinect

Już za tydzień, w dn. 14 i 15 listopada br. firma Heidelberg organizuje tradycyjne spotkanie Prinect User Days w hotelowym centrum kongresowym w Wiesloch (Niemcy). Tegoroczna edycja będzie po raz pierwszy wspólna dla użytkowników niemiecko- i anglojęzycznych. Z kolei Heidelberg Polska zaprasza na 4. już edycję polskiej odsłony tego wydarzenia – Polish Prinect User Day odbędzie się w Łodzi w dn. 8 stycznia 2024 r. W programie wiele ciekawych tematów oraz spotkanie z ekspertami zarówno z centrali, jak również ze specjalistami z polskiego oddziału firmy.

Wystąpienia oraz warsztaty podczas niemieckiej odsłony spotkania będą prowadzone zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Pierwszym dnia tematyka skupiona będzie wokół zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją. Profesor Posch wyjaśni fakty i mity związane z AI oraz możliwości, jakie może ona zaoferować branży graficznej.
Następnie dyrektor rozwoju systemu Prinect przybliży najnowsze idee dotyczące oprogramowania Heidelberg, które już niebawem połączy „chmurę” z lokalnymi maszynami i systemami – poruszając zagadnienia związane z tymi wyzwaniami w zakresie cyberbezpieczeństwa. Poranne prezentacje uzupełni przegląd stanu rozwoju nowego Heidelberg Customer Portalu oraz rozwiązania Prinect Direct.
Część popołudniową wzorem lat ubiegłych rozpocznie zaprezentowanie newsów oraz przegląd zaplanowanych warsztatów – zaplanowano siedem rund sesji warsztatowych. Na potrzeby tych zajęć każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego zbudowania indywidualnego programu. W ramach każdej z rund sesje będą odbywać się równolegle, dlatego wybór udziału w konkretnych warsztatach pozwoli na zapoznanie się z tymi innowacjami, które będą dla każdego najbardziej interesujące. Na koniec pozostanie wystarczająco dużo czasu na dyskusję.
Drugiego dnia przewidziana będzie również możliwość wzięcia udziału w kolejnych warsztatach, z których jeden będzie zorganizowany w Print Media Center.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pełny program TUTAJ.

Na styczniowe Polish Prinect User Day organizatorzy także przygotowują wiele ciekawych tematów. Będzie mowa między innymi o nowych funkcjach systemu Prinect, rozwiązaniach chmurowych i bezpieczeństwie danych, sposobach na skuteczne przeciwdziałanie cyberatakom, o automatyzacji produkcji w systemie Prinect oraz o sztucznej inteligencji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.