Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / SmartPrint: Innowacje dzisiaj – lider jutro

SmartPrint: Innowacje dzisiaj – lider jutro

Firma Emipak organizuje pierwszą edycję bezpłatnego webinaru o nazwie „SmartPrint”, który odbędzie się 9 maja 2024 r. Spotkanie skupi się na innowacyjnych strategiach dla drukarni, z naciskiem na sektor fleksograficzny. Wydarzenie jest skierowane do zespołów produkcyjnych, właścicieli drukarń, zarządów oraz działów sprzedaży i marketingu. Spotkanie dostarczy inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania zespołami, optymalizacji procesów produkcyjnych i podejmowania strategicznych decyzji. Poruszone zostaną również kwestie komunikacji, zarówno między drukarnią a klientem, jak i wewnątrz zespołów. Co w programie?

Wśród prelegentów będą biznesowi trenerzy, akademicy, autorzy cenionych publikacji biznesowych, przedstawiciele drukarni oraz ich klienci. Poniżej godzinowy program spotkania.

9.00 – 9.15 – Rozpoczęcie wydarzenia Smartprint (prowadząca: Izabela Talmont)

9.15 – 9.45 – Dlaczego jedne firmy działają lepiej od innych. Analiza czynników sukcesu w przemyśle (prelegent: Robert Kaszuba)

9.45 – 10.15 – Czyszczenie maszyn fleksograficznych: wiosenne porządki w drukarni (dyskusja panelowa)

10.15 – 10.30 – Opatentowane innowacje w czyszczeniu laserowym aniloksów. Przedstawienie nowych technologii czyszczenia (prelegent: Tomasz Bohdan)

10.30 – 11.00 – Jak mówić o rzeczach ważnych: Język korzyści w branży poligraficznej. Znaczenie komunikacji w budowaniu relacji z klientem (prelegentka: Justyna Bakalarska-Stankiewicz)

11.00 – 11.30 – Wyzwania 2024 roku: zarządzanie wielopokoleniowymi zespołami w drukarni. Omówienie strategii zarządzania zespołami (prelegentka: Sylwia Petryna)

11.30 – 12.00 – Druk, uszlachetnianie, a recyklingowalność opakowania. Perspektywa ochrony środowiska w produkcji opakowań (prelegent: Konrad Nowakowski)

12.00 – 12.30 – Czego nie powie Ci producent: Systemy prowadzenia wstęgi i kontroli druku. Wgląd w tajniki branży i omówienie niewypowiedzianych prawd (prelegent: Marek Jaskólski)

12.30 – 13.00 – Zbędny wydatek czy siła napędowa drukarni? Rola marketingu w nowoczesnej drukarni (dyskusja panelowa; uczestnicy: Aleksandra Czarniecka, Małgorzata Włodarczyk, Alicja Bednarek; moderator: Mirosław Pawliński)

13.00 – 13.30 – Strategiczne zarządzanie Human resources w drukarni. Jak efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi (prelegent: Piotr Tytoń)

13.30 – 14.00 – Trendy i wyzwania w zarządzaniu cenami (prelegent: Izabela Talmont)

14.00 – 14.30 – prelegent oraz temat zostaną uzupełnione

14.30 – zakończenie wydarzenia i podsumowanie.

Izabela Talmont, Business Development Manager w Emipak, podkreśla, że tematyka wydarzenia została starannie wyselekcjonowana w oparciu o potrzeby i wyzwania zgłaszane przez klientów.

Projekt SmartPrint stanowi odpowiedź na potrzebę dyskusji o realiach branżowych, które są uniwersalne dla wielu sektorów, i opiera się na trzech filarach: zaangażowaniu ekspertów zewnętrznych, kompleksowym podejściu do potrzeb drukarni oraz szerokim zakresie poruszanych tematów, obejmującym nie tylko kwestie produkcyjne, ale również biznesowe i społeczne.

Aby wziąć udział w webinarze, należy zgłosić swój udział poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.