Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Siegwerk rezygnuje z targów drupa i Interpack 2021

Siegwerk rezygnuje z targów drupa i Interpack 2021

Siegwerk to kolejna firma, która zdecydowała się na rezygnację z udziału w przyszłorocznych targach drupa oraz Interpack. Dostawca farb do druku opakowań i etykiet poinformował, że poprzez rozszerzenie swoich usług cyfrowych o wirtualne narzędzia do interakcji i zaangażowania klientów, chce zapewnić im wartość dodaną, szczególnie w czasie pandemii, gdy wyjazdy i spotkania handlowe są poddane ograniczeniom i restrykcjom.

Producent bada obecnie różne formaty komunikacji i przeznaczone do tego technologie, by zaproponować klientom optymalne rozwiązania i produkty umożliwiające sprawny kontakt, satysfakcjonujące sposoby demonstracji oferty, dzielenie się wiedzą oraz służenie wsparciem. „Chcemy jeszcze bardziej zwirtualizować doświadczenia konsumentów, dodając cyfrowe narzędzia do komunikacji, takie jak prezentacje w transmisji strumieniowej na żywo, konferencje cyfrowe, wirtualne demonstracje, szkolenia i webinary” – wyjaśnia Ralf Hildenbrand, prezes amerykańskiego oddziału Siegwerk oraz członek zarządu firmy. Oprócz spotkań bezpośrednich Siegwerk planuje m.in. zmodernizowanie organizowanej od ponad 12 lat imprezy INKday, by wirtualnie mogli w niej uczestniczyć goście z całego świata.

Efektem tych działań jest jednoczesna rezygnacja z części międzynarodowych wydarzeń branżowych, w tym w targach drupa i Interpack. Jednocześnie Siegwerk zamierza wziąć udział w niektórych imprezach targowych w Azji, istotnych dla dalszego rozwoju rynku regionalnego w tym szybko rozwijającym się obszarze, oraz liczy, że pandemia wpłynie na wzrost rangi lokalnych wystaw branżowych i imprez wirtualnych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.