Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Seria tematycznych dni otwartych w Atrium Centrum Ploterowe

Seria tematycznych dni otwartych w Atrium Centrum Ploterowe

Firma Atrium Centrum Ploterowe zapowiada w najbliższym czasie aż trzy terminy warsztatów i dni otwartych. Każde ze spotkań odbędzie się w siedzibie firmy w Opolu, przy ul. Gosławickiej 2D. Już 25 kwietnia firma zaprosi na dzień otwarty z drukiem LED UV; kolejne spotkanie, poświęcone szeroko pojętemu drukowi na tekstyliach, zaplanowano 23 maja; ostatnie z serii poświęcone będzie oklejaniu pojazdów.

Dzień Otwarty z drukiem LED UV – 25.04.2024 – druk na gadżetach, druk specjalny np. alfabet Braille’a, wielkoformatowy druk UV

Najnowszym ploterem LED-UV prezentowanym na Dniach Otwartych będzie gadżetowo-wielkoformatowy Mutoh XpertJet 1462UF. Nie zabraknie także pokazów pozostałych ploterów LED-UV z portfolio dystrybutora: gadżetowych Mutoh XpertJet 461UF i 661UF, wielkoformatowego hybrydowego Efi Pro 16h, rolowego Artemis Kwazar 3,2m, Artemis Hybrid 2,2m oraz stołowego Mutoh PJ 2508UF.

Tekstylny Dzień Otwarty – 23.05.2024 – druk sublimacyjny, druk DTF, OKI i rozwiązania marki Forever

Wydarzenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć produkcję nadruków sublimacyjnych, druku DTF oraz OKI – zdobienia koszulek z wykorzystaniem markowej folii Forever.

W programie:

1. Prezentacja druku na folii Forever – drukarka OKI Pro8432WT (warsztaty z aplikacji)

2. Druk sublimacyjny na tekstyliach z wykorzystaniem plotera Mutoh RJ 900

Unikalna możliwość zapoznania się z materiałami i urządzeniami potrzebnymi do przygotowania i produkcji nadruków na tekstyliach, w tym na: tkaninach, dzianinach, papierach i flagach do sublimacji.

3. Druk DTF od A do Z wykorzystaniem nowego zestawu Artemis DTF 602

Warsztaty z oklejania pojazdów – 13.06.2024 – oklejanie pojazdów od podstaw z wykorzystaniem nowych folii marki Grafityp

Oklejanie pojazdów to rozwijający się segment branży reklamowej i tuningowej. Jest to trudna profesja, wymagająca specjalistycznej wiedzy i praktyki.

Warsztaty są okazją na poznanie podstaw oraz tajników niezbędnych do wykonywania w sposób profesjonalny reklam na pojazdach oraz tuningowych zmian koloru. Swoją wiedzę przekaże specjalista z firmy Grafityp, zajmujący się oklejaniem pojazdów, zarówno reklamowym jak i stylizacyjnym.

Do wykonywania prac na wszystkich Warsztatach i Dniach Otwartych będzie wykorzystywany profesjonalny sprzęt z Laboratorium Druku Atrium i IKONOS. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytania, które pomogą rozwiązać najczęstsze problemy i zapobiec ich powstawaniu.

Na wszystkie wydarzenia można zapisać się bezpłatnie poprzez stronę organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.