Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Seria dwudniowych warsztatów w ramach Akademii Lasera

Seria dwudniowych warsztatów w ramach Akademii Lasera

Po okresie wakacyjnym powraca Akademia Lasera, organizowana od 2007 r. przez firmę Colop Polska. Najbliższe spotkania zaplanowano w terminach: 21–22 września w Bytomiu, 19–20 października w Żabiej Woli pod Warszawą oraz 23–24 listopada w Bytomiu. Dla naszych Czytelników mamy po jednym zaproszeniu na każde szkolenie.

Uczestnicy poprzednich edycji szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie.

Dla wielu najbardziej interesujący był temat poświęcony doborowi parametrów do obróbki różnych materiałów w pracy na laserach oraz kwestie konserwacji urządzeń. Uczestnicy byli żywo zainteresowani rodzajami i różnorodnością materiałów jakie można na laserze obrabiać i zachwyceni wspaniałym kontaktem z prowadzącymi i ich wiedzą, a jednocześnie miłą i sympatyczną atmosferą podczas szkolenia.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat uczestnictwa. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają zagwarantowany poczęstunek kawowy i lunchowy.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie lasery.pl/akademia-lasera-warsztaty-wiedza. Dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy po jednym zaproszeniu na każde szkolenie. Aby je zdobyć, należy wysłać na adres biuro@swiatdruku.eu zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, nazwę firmy, adres mailowy do kontaktu oraz wybraną datę szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.