Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ruszyła sprzedaż biletów na targi drupa 2024

Ruszyła sprzedaż biletów na targi drupa 2024

Po ośmioletniej przerwie spowodowanej pandemią wracają największe targi poświęcone technologiom druku – drupa. Przyszłoroczna edycja wystawy, zaplanowana w dniach od 28 maja do 7 czerwca pod hasłem „tworzymy przyszłość”, bez wątpienia przyciągnie jak w poprzednich latach wielu wystawców oraz gości z całego świata. Przez jedenaście dni w Messe Düsseldorf będzie można zobaczyć technologie, które ukształtują przyszłość całej branży. Organizator targów zapewnia, że zadba o liczne udogodnienia, by wesprzeć uczestników wydarzenia w jak najlepszym zaplanowaniu wizyty. Organizator zachęca do zakupu biletów online – można je już nabyć na stronie www.drupa.com.

Targi drupa wypracowały sobie pozycję najważniejszej na świecie wystawy dla branży poligrafii, stanowiącej synonim inspiracji, innowacji, transferu wiedzy wysokiej klasy i intensywnego networkingu. To tutaj czołowi decydenci z branży spotykają się i wymieniają pomysłami na temat aktualnych trendów technologicznych i przełomowych osiągnięć.

Wiele wskazuje na to, że przyszłoroczna odsłona wydarzenia nie utraci tego charakteru. Swój udział w nim potwierdziło już wiele kluczowych marek technologicznych z 47 krajów, przy czym szczególnie licznie będą reprezentowani dostawcy z Europy (przede wszystkim z Niemiec, Włoch, Wlk. Brytanii, krajów Beneluxu, Hiszpanii i Szwajcarii, ale także z Japonii, USA, Turcji, Indii i Chin). Organizator oczekuje, że w Centrum Wystawowym w Düsseldorfie zaprezentuje się 1,4 tys. wystawców, a na ich stoiskach będzie można zobaczyć wiele ważnych premier technologicznych.

Bilet jednodniowy uprawniający do wstępu do hal targowych kupiony drogą online kosztuje 60 euro (w kasie na miejscu – 85 euro); uczniom od 16. roku życia, studentom, stażystom, seniorom od 65. roku życia, emerytom, osobom z niepełnosprawnością przysługuje możliwość zakupu ulgowego w cenie 20 euro (online) lub 30 euro (na miejscu).

Bilet trzydniowy online kosztuje 165 euro (lub 220 euro w kasie); ulgowy 55 euro, niezależnie od formy zakupu. Bilet pięciodniowy online kosztuje 255 euro (lub 350 euro w kasie); ulgowy 60 euro. Na stronie poświęconej targom można także kupić bilety komunikacji zbiorowej oraz bilety parkingowe.

Wśród najważniejszych udogodnień pomagających uczestnikom wydarzenia jak najlepiej wykorzystać możliwości oferowane przez targi drupa są m.in.:

przejrzysta, nowa i stale aktualizowana baza wystawców i produktów drupa (przegląd wystawców, ich oferty oraz dane kontaktowe pozwalające umówić spotkanie jeszcze przed targami; baza oferuje ); interaktywny plan hali (pomaga orientować się w przestrzeni); MyOrganizer (funkcjonalność ta pozwala w kilku krokach przygotować osobistą trasę po halach wystawowych).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.