Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Przygotowania do targów w Poznaniu

Przygotowania do targów w Poznaniu

Co dwa lata na wiosnę Poznań zmienia się w centrum spotkań profesjonalistów związanych z branżami poligraficzną i reklamową. W dniach 21–24 maja 2013 roku pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie wypełnią pracujące maszyny prezentowane przez wystawców targów Poligrafia. Ciekawe rozwiązania z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych będzie można obejrzeć na targach Euro-Reklama. Organizatorzy zachęcają do udziału w majowych wydarzeniach. Termin zgłoszeń wyznaczono na 7 grudnia br. Więcej informacji: na www.poligrafia.mtp.pl i www.euro-reklama.pl

„Tradycja i renoma wiosennych spotkań branży reklamowej i poligraficznej w Poznaniu sprawiają, że od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i fachowej publiczności. W 2011 roku ekspozycję blisko 400 wystawców z 27 krajów obejrzało 13 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy. Równoległe spotkanie obu branż pozwala wykorzystać efekt synergii i kompleksowo zaprezentować potencjalnym nabywcom ofertę obu rynków – mówi Piotr Kamiński, dyrektor projektów. – Spodziewamy się więc, że propozycja tak bardzo zbliżonych do siebie, a w wielu miejscach nierozerwalnie ze sobą połączonych sektorów przyciągnie do nas wielu profesjonalistów”.
Targi Poligrafia i Euro-Reklama stanowią doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy z zakresu technologii poligraficznych, marketingu i reklamy. W ramach przyszłorocznego spotkania nie zabraknie ciekawych seminariów, pokazów i prezentacji rynkowych premier.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.