Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Prosto o marketingu i sprzedaży w Warszawie

Prosto o marketingu i sprzedaży w Warszawie

W warszawskim klubie Hard Rock Café w dn. 2 marca odbędzie się kolejna edycja spotkania przeznaczonego dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na to spotkanie.

Wydarzenie złożone będzie z dwóch oficjalnych części: panelu dyskusyjnego z udziałem publiczności oraz części. Podczas debaty poruszony zostanie temat tego, w jaki sposób skutecznie integrować działania marketingowe ze sprzedażowymi oraz jak łączyć kompetencje w tych obszarach. Kolejne tematy to: komunikacja z otoczeniem w celu zwiększenia sprzedaży, wzmocnienia wizerunku firmy oraz budowania lojalności klientów, a także próba odpowiedzenia na pytanie czy motywacja jest potrzebna dla poprawy efektywności działań.

O godzinie 18.30 przewidziano rozpoczęcie debaty, która potrwa do godz. 20.00, potem zaplanowano część networkingową.

W gronie ekspertów znaleźli się:

– Judyta Kowalczyk – strateg, menadżer i projektant marek; ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy; CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders; autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki”;

– Dariusz Jaszcz – trener biznesu i sprzedaży oraz ekspert w obszarze zarządzania i organizacji wydarzeń firmowych oraz gier szkoleniowych;

– Konrad Dębkowski – ekspert w zakresie motywowania pracowników, budowania efektywnych zespołów; autor książki „Motywacja Pracowników w Praktyce”; konsultant biznesowy, trener; sprzedaż B2B, kultura organizacyjna, Learning & Development;

– Jarosław Pudełek – trener i konsultant; menadżer z ponad 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą oraz budowania efektywnych zespołów; autor książki pt. „Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej”.

Na wszystkich uczestników czekają również nagrody do wygrania oraz inne niespodzianki.

Dodatkowo każdy uczestnik wydarzenia otrzyma punkt do certyfikatu DIMAQ.

Bilety kupić można na stronie: www.prostoomarketingu.pl. Organizator do każdego biletu dodaje 30 zł (do wykorzystania w barze klubu) oraz bonusy.

TUTAJ znajdą Państwo wideorelację z poprzedniego wydarzenia Prosto o marketingu i sprzedaży, która odbyła się w kinie Roma w Zabrzu.

Czytelników "Świata DRUKU" zainteresowanych otrzymaniem darmowych biletów prosimy o kontakt z redakcją pod adresem: biuro@swiatdruku.eu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.