Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Premiery Xerox w Pabianicach

Premiery Xerox w Pabianicach

Pabianice stały się, obok Nowego Jorku, Paryża, Barcelony i Stambułu, miejscem prezentacji najnowszych produktów firmy Xerox z technologią Xerox ConnectKey. Na konferencji w dniach 8-9 czerwca br. w hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach gościła ponad setka właścicieli i decydentów reprezentujących firmy partnerskie oraz trzech przedstawicieli firm oferujących oprogramowanie do nowych urządzeń z segmentu Office, czyli firm OptimiDoc, YSoft oraz Xpress prezentujących oprogramowanie DocuProfessional.

Konferencja została zorganizowana, aby zaprezentować rozwiązania, nad którymi eksperci Xerox pracowali od kilku lat. Zastanawiali się, jak zmienić tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów biurowych. Zbadali zachowania i interakcje pracowników w biurze, a także najczęściej wykorzystywane przez nich narzędzia.

Nowe podejście do sposobu wykonywania pracy zaowocowało zaprojektowaniem 29 nowych urządzeń z serii VersaLink i AltaLink wykorzystujących technologię Xerox ConnectKey 2017. W skład najnowszej oferty wchodzą maszyny drukujące w różnych formatach i prędkościach oraz o zróżnicowanych możliwościach operacyjnych.

Na spotkaniu w Pabianicach zaprezentowany został nowy program partnerski bazujący na kompetencjach i specjalizacji, a także usługi XPPS i leasingu poszerzające możliwości dotarcia oraz utrzymania klientów.

W programie konferencji nie zabrakło także warsztatów, podczas których partnerzy Xerox mogli osobiście przetestować możliwości najnowszych urządzeń i omówić je z przedstawicielami firm tworzących spersonalizowane oprogramowania.

W wieczornej części spotkania Xerox wyróżnił swoich kluczowych partnerów i autoryzowanych dystrybutorów.

Na podst. inf. Xerox

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na koniec września br. zapowiedziano publikację ósmej edycji raportu drupa Global Trends. Pierwsze wyniki z badania przeprowadzonego wiosną tego roku są już dostępne. Można z nich wysnuć optymistyczny wniosek: zaufanie rośnie, a wszystkie regiony i rynki przewidują większe inwestycje w 2023 roku. Wyniki badania (uśrednione) pokazują, że branża na całym świecie jest nieco bardziej pewna przyszłości niż podczas ostatniego badania w 2019 r., przed pandemią. Najsilniejszy jest oczywiście rynek opakowań, ale rynki druku komercyjnego, wydawniczego i przemysłowego również mają się w 2023 r. ożywić. Jednak w poszczególnych regionach jest już mniej optymistycznie. O ile np. Azja i Ameryka Południowa spodziewają się lepszych wyników handlowych w 2023 r., w Europie nastroje są znacznie gorsze ze względu na wojnę w Ukrainie i jej konsekwencje.

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na studia podyplomowe „Inżynieria produkcji w poligrafii”. Celem studiów podyplomowych jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw i zakładów poligraficznych. Słuchacze poznają zagadnienia związane z większością etapów technologicznych towarzyszących produkcji poligraficznej – poczynając od komputerowego przygotowania materiału wydawniczego, a kończąc na etapach introligatorskich i procesach logistycznych.

Gallus wprowadza na rynek swoją pierwszą w pełni cyfrową maszynę do druku etykiet – Gallus One. Jak przekonuje producent, usuwa ona barierę całkowitego kosztu posiadania (TCO) w cyfrowej produkcji etykiet z roli na rolę, oferując najwyższy poziom automatyzacji i wykorzystując technologie oparte o rozwiązania chmurowe. Dzięki temu umożliwia drukarniom i właścicielom marek dostęp do opłacalnej i zrównoważej produkcji cyfrowej wysokiej jakości etykiet. Gallus One może dzięki temu zrewolucjonizować branżę.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.