Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Poznaj wyzwania i szanse stojące przed polskim rynkiem poligraficznym

Poznaj wyzwania i szanse stojące przed polskim rynkiem poligraficznym

Fot. warsawprinttech.com

W dn. 5–7 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się międzynarodowe targi branży poligraficznej Warsaw Print-Tech Expo. Będą one okazją do rozmowy na temat stanu tego sektora usług, rozwoju działających w nim technologii oraz dróg do zwiększenia jego konkurencyjności we współczesnym biznesie. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Branża poligraficzna od kilkunastu miesięcy mierzy się ze wzrostem cen surowców i komponentów, gorszą ich dostępnością, jak również z problemami z pozyskaniem wykształconych pracowników. Mimo to firmy w niej działające nieustannie stawiają na rozwój, poprawiając przygotowanie do konkurowania z zagranicznymi korporacjami. Nie boją się inwestować w parki maszyn i urządzeń oraz wybierają zrównoważony rozwój i automatyzację produkcji. To stawia ten sektor w roli pioniera innowacji i zmian dostosowanych do koniunktury gospodarczej.

Potrzebę rozmowy o dynamizmie rozwoju, skutkach globalnego kryzysu i znalezieniu jeszcze bardziej precyzyjnych odpowiedzi na potrzeby rynku zauważyło Ptak Warsaw Expo, organizując Warsaw Print Tech Expo. Wydarzenie to rok do roku gromadzi wiodące marki z Polski i zagranicy, proponujące nowoczesne rozwiązania i stawiające na promowanie najnowszych trendów.

Warsaw Print Tech Expo polem do dyskusji sektora

Warsaw Print Tech Expo to wydarzenie biznesowe poświęcone rozwojowi branży poligraficznej. W zakresie tematycznym Kongresu Branży Poligraficznej, który odbędzie się podczas imprezy, będą najaktualniejsze zagadnienia dotykające firmy działające w sektorze.

Przeprowadzony zostanie audyt aktualnego stanu polskiego rynku poligraficznego z uwzględnieniem najnowszych trendów oddziałujących na biznes światowy. Nie zabraknie dyskusji panelowych o roli druku we współczesnym marketingu, jak i o jego przyszłości, cyfryzacji, automatyzacji i digitalizacji przekazów.

Nie zabraknie również sesji technicznych poświęconych najnowszym osiągnięciom branży. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie druku, imponujące maszyny, środki pozwalające na kontrolę jakości druku czy zarządzanie kolorem. Tym samym podczas jednego wydarzenia towarzyszącego poruszone zostaną wszystkie najistotniejsze kwestie dotyczące tego sektora usług.

Warsaw Print Tech Expo zgromadzi liderów

Kogo będzie można spotkać podczas Warsaw Print Tech Expo? Będą to przedstawiciele wiodących firm, oferujących najwyższą jakość usług, działających w sektorze poligrafii, druku tekstylnego, druku 3D i technologii druku. Już teraz do grona partnerów i wystawców wydarzenia dołączyli: Agfa, Akonda, Alcora, Anatol, Cicero, Color Laboratory, DigiPress, Duplo, Heidelberg, Igepa, Integart, Magenta Vision, Modico, Pegasus, Reprograf-Grafikus, SCORPIO, SoftPlast, Trodat oraz Riset.

Aby zostać wystawcą, należy kliknąć TUTAJ.

Aby uzyskać darmowy bilet, należy kliknąć TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.