Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Poznaj tajniki sublimacji z API.PL

Poznaj tajniki sublimacji z API.PL

Firma API.PL uruchamia kolejną edycję Akademii Technologii Zdobienia, która potrwa do czerwca tego roku. Spotkania odbędą się w nowej, ulepszonej formule 2.0 – teraz każda z technologii zostanie omówiona na czterech osobnych spotkaniach, by każdy omawiany temat został wyczerpująco przedstawiony. To odpowiedź na potrzeby bardziej zaawansowanych uczestników. Pierwsza odsłona warsztatów będzie poświęcona sublimacji i odbędzie się 10 kwietnia w showroomie API.PL w Rąbieniu k. Łodzi. Trwają już zapisy na wydarzenie. Co czeka na gości?

Informacja reklamowa

Wydarzenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć produkcję nadruków sublimacyjnych, ale także dla tych, które mają już doświadczenie w pracy z tą technologią i chcą pogłębić swoją wiedzę. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytania, które pomogą rozwiązać najczęstsze problemy i zapobiec ich powstawaniu.

Szkolenie zostało podzielone na dwie części: wstępną teoretyczną i rozbudowane warsztaty praktyczne.

W części teoretycznej uczestnicy dowiedzą się, czym jest sublimacja i jak przebiega jej proces, a także poznają najczęstsze zastosowania sublimacji w produkcjach tekstylnych i reklamowych. Podczas części praktycznej specjaliści pokażą, jak wykorzystywać sztuczną inteligencję, by ułatwić sobie przygotowanie plików do druku, a następnie powstały projekt zostanie użyty, by zaprezentować pełen proces produkcji na różnych podłożach. Na koniec eksperci API.PL podzielą się wiedzą w zakresie rozwiązywania najczęstszych problemów.

Szczegóły dotyczące programu wydarzenia oraz uczestnictwa, a także formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.api.pl/nadruk-sublimacyjny-akademia-technologii-zdobienia-2024.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.