Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Polska premiera termosublimacyjnych drukarek Epsona na RemaDays

Polska premiera termosublimacyjnych drukarek Epsona na RemaDays

Po raz pierwszy w Polsce swoje drukarki termosublimacyjne firma Epson demonstruje na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warszawa 2013 (6-8 lutego, Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14). Na stoisku 4D7 zobaczyć można w działaniu 44-calowy model SureColor SC-F6000 oraz 4-, 5-, 8- i 10-kolorowe drukarki z rodziny SureColor SC-S, w tym drukującą z prędkością do 51,8 m2/h drukarkę SureColor SC-S50610, a także 36-calową drukarkę plakatów (POS) SureColor SC-T5000 z oprogramowaniem Prestige, umożliwiającym drukowanie plakatów nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Nowe modele, będące pierwszymi drukarkami termosublimacyjnymi Epson, są zarazem pierwszymi urządzeniami, w których wszystkie elementy, od atramentu i głowicy po obudowę i akcesoria dodatkowe zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez tę samą firmę. W połączeniu z wysokiej jakości drukiem o rozdzielczości do 720×1440 dpi na wszystkich głównych rodzajach papieru do wprasowywania, stanowi to gwarancję jakości, wydajności i niezawodności w działaniu oraz niskich całkowitych kosztów eksploatacji.
Drukarki SureColor SC-F to trwałe i solidne urządzenia ze standardowym zestawem kolorów CMYK, umożliwiające tworzenie wydruków o różnorodnych zastosowaniach. Zadaniem średnio- i wysokonakładowej 64-calowej drukarki SureColor SC-F7000 oraz nisko- i średnionakładowej 44-calowej drukarki SureColor SC-F6000 jest wydajna produkcja wysokiej jakości nadruków na miękkich szyldach, odzieży sportowej, ubraniach, akcesoriach, materiałach promocyjnych i gadżetach. Innowacyjny układ do ładowania rolki z nośnikiem przez jednego operatora i funkcje konfiguracji – takie jak automatyczne naprężanie nośnika i intuicyjny panel sterowania LCD – sprawiają, że obsługa drukarek jest prosta, a ich konfiguracja zajmuje niewiele czasu i minimalizuje przestoje urządzenia.
Obydwa modele drukują z prędkością od 16 do 57 m2/h, w zależności od przeznaczenia. Urządzenia wyposażono w zintegrowany i pojemny (1,5 l) system zasilania w atrament, który można bez trudu uzupełniać. Automatyczny odbiornik – standardowy dla modelu SC-F7000 i opcjonalny dla SureColor SC-F6000 – umożliwia niemal nieprzerwaną produkcję przy minimalnych przestojach na konserwację.
Głowica drukująca MicroPiezo TFP firmy Epson – stosowana już w drukarkach termosublimacyjnych innych producentów – gwarantuje dokładność, powtarzalność i niezwykłą trwałość wydruku. Starannie przemyślana i doskonale wykonana konstrukcja, w połączeniu z nowym, specjalnie opracowanym atramentem sublimacyjnym Epson UltraChrome DS pozwala tworzyć obrazy o żywych kolorach, intensywnych czerniach, ostrych konturach i płynnych przejściach tonalnych. Wydruki na tkaninach uzyskane dzięki drukarkom z serii Epson SureColor SC-F są bardzo odporne na działanie światła i pranie, a także na ścieranie i pot.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.