Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Podwójny jubileusz – Festiwal Marketingu już we wrześniu

Podwójny jubileusz – Festiwal Marketingu już we wrześniu

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii – Festiwal Marketingu odbędą się 13–14 września br. w jubileuszowej odsłonie. Impreza jak co roku odbędzie się w Expo XXI w Warszawie. Podczas wydarzenia inspiracje znajdą zarówno poszukujący gadżetowych nowości, tekstyliów reklamowych, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, jak i opakowań.

„Tegoroczny Festiwal Marketingu to wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Świętujemy nawet podwójny jubileusz – nie tylko 15-lecie targów, ale również 20-lecie firmy. W tym roku w jednej hali w efekcie synergii łączymy całą branżę reklamową” – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.

Podczas targów jak co roku wybrane zostaną najlepsze gadżety reklamowe w konkursie Super Gift – w każdej edycji wystawcy zgłaszają ponad 100 propozycji gadżetów reklamowych. Przed nami także 15., jubileuszowa edycja konkursu POS Stars na najlepszy display reklamowy. Prace można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Displaye Kartonowe, Displaye Naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS Event, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo, Pets POS.

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, ale nie tylko. Na poprzednie edycje zarejestrowali się także goście z Hiszpanii, Portugali, Włoch, Finlandii, Norwegii, Estonii, Francji, Wielkiej Brytanii czy Rumunii.

Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 4,1 tys. zwiedzających i 232 wystawców.

Więcej informacji na stronie www.festiwalmarketingu.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.