Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pierwsza edycja White Toner Academy w Polsce

Pierwsza edycja White Toner Academy w Polsce

API.PL wraz z nowym partnerem – niemieckim producentem nośników transferowych Forever – oraz firmą OKI Poland organizuje wydarzenie w formie warsztatów pod nazwą White Toner Academy. Spotkania odbędą się w dwóch showroomach API.PL: w Rąbieniu k. Łodzi (7 listopada) i w Chorzowie (9 listopada). Projekt ma charakter międzynarodowy – warsztaty odbyły się już w ponad 13 krajach, zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, RPA oraz w Australii. Polską edycję szkoleń poprowadzą przedstawiciele wszystkich trzech wymienionych firm. Co w programie?

Po zapoznaniu się z drukarkami OKI z białym tonerem oraz papierami transferowymi przeznaczonymi do tych drukarek, będzie można od razu, praktycznie przetestować i wykonać samemu proponowane rozwiązania.

Więcej informacji, agenda spotkań oraz zapisy TUTAJ.

Gdzie można wykorzystać znakowanie w technologii tonerowej?

Znakowanie w białym kolorze jest bardzo popularne. Zdobienie produktów metodą tonerową można wykorzystywać w nadrukach na różne tekstylia i podłoża twarde, ale również w nietypowych przypadkach tj. nadruki na świeczkach czy tatuaże usuwalne – uczestnicy warsztatów będą mogli poznać ogromne możliwości technologii transferu tonerowego w praktyce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.