Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Piąta edycja targów Warsaw Pack już za miesiąc

Piąta edycja targów Warsaw Pack już za miesiąc

W dniach 3–5 marca 2020 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się V Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack 2020. Wzorem lat ubiegłych przestrzeń wystawiennicza zostanie usystematyzowana tematycznie. Wystawcy zaprezentują swoje rozwiązania w sześciu strefach: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. „Świat DRUKU” jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Goście odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrzmagazynowej i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących.

Organizatorzy zapewniają także stworzenie specjalnej strefy sprzyjającej kontaktom biznesowym oraz wzbogacenie programu targów szkoleniami, konkursami oraz konferencjami. Wśród nich znajdzie się trzecia edycja konferencji „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, na którą zapraszają wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, oraz organizatorzy targów. Odbędzie się ona 3 marca br. podczas targów Warsaw Pack, w sali konferencyjnej nr 4 w hali E. Konferencja stanowi forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Również 3 marca odbędzie się Konferencja Naukowo-Techniczna Modern Packaging pt. „Ekotransformacja opakowań – wizja 2030”, na którą zapraszają: Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP, Polska Izba Opakowań oraz Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań (PIOIRO).

Kolejnego dnia odbędzie się organizowane przez PIO Forum Przedsiębiorców Branży Opakowań pt. „Przemysł opakowań w obliczu nowych wyzwań”. Spotkanie, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, poświęcone będzie omówieniu najważniejszych bieżących problemów, z którymi musi zmierzyć się branża, i określeniu warunków zapewniających w miarę racjonalne metody transformacji czekającej przemysł opakowań. 4 marca będzie miała miejsce także 3. edycja konferencji organizowanej przez Rekopol, pt. „Opakowania w obiegu zamkniętym. Wczoraj innowacja, dziś trend”.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.warsawpack.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.