Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Packaging Innovations już w kwietniu

Packaging Innovations już w kwietniu

9. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations po raz kolejny wzbudza zainteresowanie branży opakowań. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4–5 kwietnia, a już dziś plan hali sukcesywnie zapełnia się międzynarodowymi wystawcami, którzy zaprezentują nowatorskie rozwiązania i produkty. Swój udział w targach potwierdziło już ponad 140 firm. Poprzednia edycja bogatą ofertą przyciągnęła aż 4,5 tysiąca zwiedzających.

Targi Packaging Innovations to nie tylko rosnąca każdego roku liczba wystawców i zwiedzających. Także merytoryczna strona imprezy skłania do jej odwiedzenia. Organizatorzy targów przygotowali liczne konferencje oraz seminaria. Swoją trzecią odsłonę będą miały warsztaty z cyklu „Jak opakować brandy?”, organizowane przez wydawcę „Świata DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Kolejnym wartym uwagi wydarzeniem będzie Forum Druku Cyfrowego przygotowywane przez firmę Aniflex. Na targach odbędzie się również pierwsza edycja konferencji „Label Innovations” przygotowywanej przez Etigraf oraz Etykiety.pl.

Na Targach Packaging Innovations swoją premierę będzie miała nowa strefa tematyczna ECOPACK. Wystawcy zaprezentują ekologiczne rozwiązania wykorzystywane w produkcji opakowań. Firma Joma zaprezentuje produkty z serii Joma Nature. Opakowania z trwałego plastiku produkowane są wyłącznie z roślinnych zasobów odnawialnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla marek, które dbają o środowisko.

Nazwa Packaging Innovations zobowiązuje, zatem na targach nie może zabraknąć interesujących innowacji. Wystawcy zaprezentują funkcjonalne i innowacyjne opakowania. Polpak Packaging na swoim stoisku pokaże silikonowe opakowania podróżne, które pełnią również funkcję masażera. Na targach Packaging Innovations z pewnością warto będzie odwiedzić również stoisko firmy Karl Knauer KG, zwycięzcy w jednym z najważniejszych światowych konkursów w branży opakowań If Design Award. Warto czerpać inspiracje od najlepszych.

Organizatorzy targów Packaging Innovations wiedzą, jak ważna jest inwestycja w zdolnych designerów. Już po raz 6. zostanie zorganizowana Strefa Studenta, konkurs dla młodych osób projektujących niebanalne i funkcjonalne opakowania. Dla projektantów jest to szansa na pozyskanie ciekawych kontaktów biznesowych i rozwój w branży, a także na zagraniczną karierę.

Podczas 9. Edycji Tarów Packaging Innovations bez wątpienia będzie można zobaczyć wiele ciekawych rozwiązań i nawiązać efektywną współpracę. Czym jeszcze zaskoczą nas Organizatorzy? Aktualności można śledzić na www.packaginginnovations.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.