Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

Już 16 lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia działalności organizacji na rynku. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

„Przed nami urodziny PIAP - już 10 lat tworzymy zwartą grupę pasjonatów, firm, osób i instytucji „zdrowo” zakręconych na punkcie reklamy. Wszystko to, co rozpoczęli poprzednicy, kontynuujemy z bardzo dobrym efektem. Realizujemy inicjatywy, które mają już swoją tradycję, takie jak chociażby: spotkania regionalne, kolejne edycje Gazety PIAP, pomoc prawna, wydanie katalogu, udział w targach, nasze wspólne spotkanie podczas Wieczoru Branżowego PIAP, na które serdecznie zapraszam. To będą niezapominane urodziny PIAP” - mówi Edyta Lisowska, prezes zarządu PIAP.

Sponsorami - gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o. oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

„Tak się pięknie złożyło, że w dzień, w którym odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, dokładnie zbiega się w czasie z jubileuszem dziesięciolecia istnienia Izby na rynku. Perspektywa tych 10 lat pozwala nam podsumować rozwój PIAP-u, którego odzwierciedleniem jest chociażby integracja firm z branży upominków reklamowych. Spotkanie z roku na rok pokazuje, że Izbę tworzą prężne i profesjonalne firmy, dzięki którym możemy wspólnie piąć się do góry” - mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor biura zarządu PIAP.

Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste otwarcie Jubileuszu 10-lecia Izby, jak również wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2017 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP. Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe i inne atrakcje, na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2016
VIDEORELACJA WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2016

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.