Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

Już 16 lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia działalności organizacji na rynku. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

„Przed nami urodziny PIAP - już 10 lat tworzymy zwartą grupę pasjonatów, firm, osób i instytucji „zdrowo” zakręconych na punkcie reklamy. Wszystko to, co rozpoczęli poprzednicy, kontynuujemy z bardzo dobrym efektem. Realizujemy inicjatywy, które mają już swoją tradycję, takie jak chociażby: spotkania regionalne, kolejne edycje Gazety PIAP, pomoc prawna, wydanie katalogu, udział w targach, nasze wspólne spotkanie podczas Wieczoru Branżowego PIAP, na które serdecznie zapraszam. To będą niezapominane urodziny PIAP” - mówi Edyta Lisowska, prezes zarządu PIAP.

Sponsorami - gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o. oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

„Tak się pięknie złożyło, że w dzień, w którym odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, dokładnie zbiega się w czasie z jubileuszem dziesięciolecia istnienia Izby na rynku. Perspektywa tych 10 lat pozwala nam podsumować rozwój PIAP-u, którego odzwierciedleniem jest chociażby integracja firm z branży upominków reklamowych. Spotkanie z roku na rok pokazuje, że Izbę tworzą prężne i profesjonalne firmy, dzięki którym możemy wspólnie piąć się do góry” - mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor biura zarządu PIAP.

Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste otwarcie Jubileuszu 10-lecia Izby, jak również wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2017 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP. Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe i inne atrakcje, na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2016
VIDEORELACJA WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2016

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.