Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Odliczamy czas do targów Fespa 2023

Odliczamy czas do targów Fespa 2023

W dn. 23–24 maja br. w Monachium odbędą się największe w Europie targi poświęcone drukowi na tekstyliach, drukowi wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. Wystawa FESPA Global Print Expo 2023 ponownie odbywać się będzie razem z European Sign Expo. Dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy specjalny kod promocyjny obniżający cenę biletu!

Po raz kolejny najważniejsze marki spotkają się, aby zaprezentować najnowsze rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego, druku cyfrowego, druku offsetowego, druku na tkaninach, druku bezpośredniego na odzieży, haftu, oznakowania i wielu innych. Oprócz szerokiej oferty wystawienniczej organizator targów zadbał o bogaty program wydarzeń towarzyszących, na który złożą się edukacyjne i inspirujące przedsięwzięcia – zarówno nowe, ale już cieszące się uznaniem gości poprzednich edycji, jak Ekologia w Centrum Uwagi (Sustainability Spotlight), a także znane i lubiane, jak World Wrap Masters. Ponadto w tym roku po raz pierwszy zadebiutuje strefa o nazwie Personalization Experience. Złożą się na nią cztery całodzienne konferencje tematyczne, które będą połączone z licznymi pokazami możliwości personalizacji oraz popularną strefą inspiracji – Printeriors.

„Bardzo się cieszymy, że już wkrótce spotkamy się na kolejnym tak ważnym wydarzeniu, jakim są targi Fespa. Po przełomie lat 2020 i 2021 entuzjastyczna reakcja rynku na powrót naszych wystaw potwierdziła wartość nawiązywania osobistych kontaktów oraz potrzebę zobaczenia, dotknięcia i wypróbowania możliwości technologii, szczególnie w trakcie procesu inwestycyjnego. Jesteśmy przekonani, że rok 2023 utrzyma tę dynamikę i nie możemy się doczekać, aby móc się podzielić z całą społecznością nowymi perspektywami na druk specjalistyczny i komunikację wizualną” – komentuje Neil Felton, dyrektor generalny FESPA.
Aby skorzystać z tańszego wstępu na targi, należy zarejestrować i opłacić swój udział wcześniej, wpisując w formularzu (dostępnym na stronie głównej targów) specjalny kod: FESA342.

Przy rejestracji w terminie do 23 marca br. bilet z kodem kosztuje 30 euro; przy zakupie w dn. 24.03–23.04 – koszt to 50 euro, zaś w dniu targów (oraz w przypadku wcześniejszego zakupu ale bez użycia kodu promocyjnego) cena wynosi 80 euro.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie www.fespaglobalprintexpo.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.