Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Odbyła się I Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli

Odbyła się I Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli

W pierwszy piątek października br. w Zespole Szkół nr 26 w Warszawie odbyło się pierwsze z planowanych cyklicznych spotkań nauczycieli kierunku „Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej”. Jego tematem przewodnim była współpraca firm z branży poligraficznej ze szkołami uczącymi zawodu. W konferencji wzięło udział ponad 30 osób, w tym nauczyciele z ośmiu szkół woj. mazowieckiego oraz goście związani z branżą lub szkolnictwem średnim. „Świat DRUKU” był patronem medialnym wydarzenia. Szerszą relację znajdą Państwo w grudniowym wydaniu naszego miesięcznika.

W gronie uczestników byli m.in. prezes Polskiej Izby Druku – Jacek Kuśmierczyk, przedstawiciel władz oświatowych, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dzielnicy Ochota m.st. Warszawy – Krzysztof Grochowski.

Program konferencji przewidywał wystąpienia zarówno nauczycieli, jak i przedstawicieli branży, w tym firm Prografix z Dębicy i Quad/Graphics Europe z Wyszkowa. Uczestnicy spotkania mogli się dowiedzieć, jak się układa współpraca szkół pod względem praktyk od przedstawicieli Drukarni Wydawnictw Specjalnych oraz Copy General sp. z o.o. Pod koniec konferencji swoje wystąpienia dotyczące ofert dla szkół przedstawili reprezentanci firm IT Media s.c. oraz Merkator sp. z o.o., a wisienką na torcie był pokaz maszyny Canon VT1000, który ostatnia wskazana firma zorganizowała wraz z przedstawicielami firmy Canon Polska.

Inicjatywa corocznych konferencji została wstępnie zaakceptowana przez środowisko związane z branżą oraz nauczycielami i dyrekcjami mazowieckich szkół średnich, planowane jest kolejne spotkanie (być może w szerszym gronie) już w przyszłym roku.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.