Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / O opakowaniach z Heidelbergiem

O opakowaniach z Heidelbergiem

Podobnie jak w latach ubiegłych, 16 maja br. na terenie zakładów produkcyjnych w Wiesloch-Walldorf Heidelberg organizuje kolejną edycję Packaging Info Day, poświęconą zagadnieniom zwiększania wydajności procesów oraz ich optymalizacji w produkcji opakowań.

W programie wydarzenia znalazły się m.in.: prezentacje poświęcone łączeniu najnowszych technik drukowania cyfrowego z tradycyjnym drukiem offsetowym oraz zagadnieniu efektywnej produkcji opakowań. Podczas pokazów „na żywo” będzie można zobaczyć m.in. maszynę drukującą Primefire 106, Speedmaster XL 106-6+L z systemem Logistics, nową maszynę sztancującą Powermatrix 106 CSB, składarko-sklejarkę Diana X 115 CC, maszyny Speedmaster XL 106-8+LYYL z modułem FoilStar, Speedmaster CX 102-6+L, sztancę Easymatrix 106 CS oraz zupełnie nową składarko-sklejarkę Diana GO 85.

Przewidziano również prezentację opatentowanego systemu Multicolor (CMYK plus pomarańczowy, zielony i fioletowy) do druku z wykorzystaniem standardowych farb procesowych i precyzyjnego odwzorowywania kolorów specjalnych Pantone. Pokazy odbędą się na maszynach Speedmaster XL 162-7+L oraz Speedmaster XL 75-8+LYYL Anicolor.

Goście zapoznają się także z możliwościami zastosowania narzędzi do zarządzania produkcją oraz analityki biznesowej Prinect Production Manager oraz Prinect Smart BI, zaś w obszarze Smart Print Shop – z takimi rozwiązaniami jak Heidelberg Assistant, Heidelberg eShop oraz programy nowoczesnej opieki serwisowej Lifecycle Solutions.

Więcej informacji na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.