Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe strony internetowe Stora Enso poświęcone kartonom i opakowaniom

Nowe strony internetowe Stora Enso poświęcone kartonom i opakowaniom

Koncern Stora Enso uruchomił nowe strony internetowe poświęcone oferowanym przez siebie produktom, dedykowanym dla poszczególnych segmentów rynkowych. Pod adresem http://www.storaenso.com/graphical można znaleźć informacje dotyczące kartonów graficznych, wytwarzanych przez skandynawskiego producenta. Z kolei o stworzonych przez Stora Enso rozwiązaniach opakowaniowych można dowiedzieć się więcej odwiedzając stronę http://www.storaensopack.com

Nowa strona internetowa poświęcona tej niezwykle istotnej dla skandynawskiej firmy działalności została zaprojektowana w bardzo przejrzysty sposób. O poszczególnych rodzajach kartonów produkowanych przez Stora Enso można przeczytać w dziale „Products”. Poza ogólnymi informacjami i zdjęciami, odwiedzający ma także możliwość pobrania specyfikacji technicznej każdego z opisanych produktów. Dział „Board Finder” służy wyszukiwaniu właściwego kartonu w zależności od końcowej aplikacji, wykorzystywanych technik drukowania i uszlachetniania, struktury podłoża oraz zastosowanych w nim powłok i warstwy spodniej. W dziale „Printer's Korner” znajdują się przydatne porady ekspertów Stora Enso związane z kwestiami zadrukowywania poszczególnych kartonów w technikach: offsetowej (arkuszowej, heatsetowej i coldsetowej), rotograwiurowej, fleksograficznej oraz cyfrowej, a także ich przetwarzania i wykańczania. Sporo miejsca poświęcono farbom i atramentom, jak też kwestii przechowywania i obsługi podłoży drukowych. Z efektem końcowym zastosowania różnych kartonów Stora Enso można zapoznać się odwiedzając dział „Effects Galery”. W każdej chwili jest też możliwość wysłania zapytania do firmy poprzez specjalny formularz kontaktowy.
O uruchomieniu nowej strony internetowej poinformował też wchodzący w skład koncernu dział Stora Enso Packaging Solutions. Dostępna w angielskiej i szwedzkiej wersji językowej, podzielona została na kilka części. Pod zakładką „Packaging” znajdują się informacje na temat produkcji opakowań z tektury falistej, ich projektowania i zadrukowywania, m.in. w zależności od końcowych zastosowań. Dział „Packaging Automation” poświęcono sprawom związanym z automatyzacją procesów pakowania. Osobną zakładkę, „Containerboard”, ma tu tektura, jako podstawowy surowiec do produkcji kartonów. W części „DesignStudio” można z kolei przeczytać o różnego rodzaju koncepcjach opakowań powstających przy udziale projektantów Stora Enso. Firma zaprasza też do kontaktu z jej ekspertami w tej dziedzinie. Na stronie internetowej można również znaleźć aktualne informacje prasowe na temat działalności Stora Enso Packaging Solutions.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.