Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa siedziba Ricoh Polska

Nowa siedziba Ricoh Polska

W związku z rozwojem firmy, a także wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, 4 lutego 2013 r. Ricoh Polska zmienia swoją siedzibę. Nowe biuro zlokalizowane jest w ekologicznym kompleksie Business Garden, przy zbiegu ulic 1 Sierpnia i Żwirki i Wigury w Warszawie.

Prace nad znalezieniem nowej, odpowiedniej lokalizacji trwały od lipca 2011 roku. Spośród wielu wybrany został kompleks Business Garden.
„Przy wyborze nowej siedziby dla naszej firmy kierowaliśmy się przede wszystkim poprawą komfortu pracy. Poszukiwaliśmy biura, które będzie nowoczesne i innowacyjne. Business Garden spełnia te wymagania. Dodatkowo, jako pierwszy ekologiczny business park w Warszawie, idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy, w której od ponad 70 lat kwestią najwyższej wagi jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko” – powiedział Paweł Barski, dyrektor marketingu Ricoh Polska.
Nowe biuro Ricoh Polska, o łącznej powierzchni prawie 2000 m2, będzie znajdować się w nowym, ekologicznym budynku. Całość, wraz z Technology Center, salami do spotkań, salą szkoleniową, konferencyjną, pokojami „cichej pracy”, warsztatem i magazynem zajmie jedno piętro.
Business Garden jest zlokalizowany w wyjątkowo atrakcyjnym punkcie na mapie Warszawy. Do nowego biura Ricoh Polska będzie można dojechać z łatwością nie tylko samochodem, ale i komunikacją miejską (siedem linii autobusowych przed kompleksem) oraz szybką koleją miejską. Na terenie kompleksu jest parking dla gości.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.