Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa maszyna HP Indigo 7800

Nowa maszyna HP Indigo 7800

W czerwcu firma HP, w ślad za sukcesem swoich flagowych urządzeń HP Indigo 7000 i WS6000, które doczekały się 2000 instalacji na całym świecie, włączyła do serii nowe modele: arkuszową maszynę HP Indigo 7800 i zwojową HP Indigo WS6800 (do produkcji opakowań i etykiet). Pokazano je po raz pierwszy na czerwcowych targach Dscoop Asia, Bali, i w lipcu na ExpoPrint Latin America. Będą demonstrowane także na wrześniowych Labelexpo Americas i Photokina, potem na Graph Expo w Chicago (przełom września i października).

HP Indigo 7800 oferuje nowe możliwości w druku. Producent podaje, że to jest to najszybsze cyfrowe urządzenie drukujące na oddzielnych arkuszach formatu SRA3+ z wysoką jakością, wszechstronne, wydajne, z nowym poziomem automatyzacji. Tryb zwiększonej wydajności pozwala drukować do 160 str./min w kolorze, co daje łącznie ponad 5 mln kolorowych stron miesięcznie. Narzędzia do planowania ułatwiają optymalizację kolejki drukowania. Zaawansowane automatyczne rozwiązanie do zarządzania barwą ze spektrofotometrem inline gwarantuje precyzję i spójność w każdym zadaniu, a także pomiędzy urządzeniami i stanowiskami.
Unikatowa technologia One Shot Colour dla urządzeń HP Indigo pozwala drukować na materiałach syntetycznych i kartach plastikowych, uwzględniając druk wypukły i efekty tekstury. Technologia ElectroInk udostępnia najszerszą gamę kolorów cyfrowych i atramenty do drukowania efektów specjalnych. Można korzystać z nawet 7 stacji atramentowych.
Urządzenie obsługuje ponad 2800 różnych materiałów (o gramaturze do 400 g/m2), umożliwia stosowanie ciemnego, przejrzystego lub metalicznego nośnika oraz papieru z odzysku, materiałów syntetycznych i wypukłych, jak również tektury na pudełka i opakowania.
HP Indigo 7800 ma certyfikat Green Leaf Mark firmy Intertek, niezależnego ośrodka certyfikacji i testowania, potwierdzający redukcję odpadów produkcyjnych, efektywne wykorzystanie energii i brak emisji dwutlenku węgla.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.