Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa linia Kolbus na targach Interpack

Nowa linia Kolbus na targach Interpack

Wśród licznych wystawców targów Interpack 2014, odbywających się w dniach 8–14 maja w Düsseldorfie, znajdzie się firma Kolbus, niemiecki producent innowacyjnych rozwiązań introligatorskich. Na jej stoisku światową premierę będzie miała nowa linia do produkcji opakowań. Z myślą o zwiedzających z Polski na targach będą obecni przedstawiciele firmy Introzap – wyłącznego dystrybutora marki Kolbus w naszym kraju.

Prezentowana po raz pierwszy linia produkcyjna składa się z następujących elementów: maszyny do żłobkowania tektury NM 100, maszyny do wkładania magnesów ME 100, maszyny do wklejania luster SA 260 oraz modułowego urządzenia do składania pudełek SW 100. Bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych firmy Kolbus, umożliwia ona wytwarzanie niestandardowych opakowań tekturowych, także zadrukowanych w maszynach cyfrowych. Pracuje z prędkością maksymalną 65 cykli/min. (w zależności od formatu, zastosowanych materiałów itd.) i obsługuje podłoża tekturowe o grubości z zakresu od 1 do 4 mm. Jej konfiguracja i możliwości zostały dopasowane do odbiorców różnego typu opakowań, m.in. luksusowych.
Rozwiązania firmy Kolbus dedykowane na rynek opakowań pozwalają na precyzyjne wykonanie pudełek tekturowych, wymagających różnych procesów wykończeniowych: sztancowania, wycinania, tłoczenia itd. Mówi Jolanta Szafranek z działu marketingu firmy Introzap: „W naszym kraju marka Kolbus jest kojarzona przede wszystkim z urządzeniami introligatorskimi do produkcji dziełowej. Tymczasem w ofercie naszego partnera znajdują się także doskonałe, zaawansowane technologicznie rozwiązania dla rynku opakowań. Jesteśmy przekonani, że zbliżające się targi Interpack będą świetną okazją, by zapoznać się z tą częścią asortymentu firmy Kolbus. Zapraszamy zatem do odwiedzenia jej stoiska i do umawiania bezpośrednich spotkań z naszymi przedstawicielami obecnymi podczas targów w Dusseldorfie”.
Osoby zainteresowane wizytą na targach i uzyskaniem nieodpłatnych biletów wstępu proszone są o bezpośredni kontakt z firmą Kolbus (interpack@kolbus.de).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.