Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa drukarka Epsona na Fespa Digital

Nowa drukarka Epsona na Fespa Digital

Firma Epson prezentuje podczas targów Fespa Digital (stoisko E20) swoją najnowszą wielkoformatową drukarkę do produkcji wysokiej jakości reklam wielkoformatowych, materiałów POS i elementów dekoracyjnych. Oszczędna, łatwa w użyciu czterokolorowa (CMYK) drukarka SureColor SC-S30600 drukuje z prędkością do 29,4 m2/h, osiągając nowy stosunek ceny do wydajności w tym bardzo konkurencyjnym sektorze.

Richard Barrow, starszy menedżer produktu w firmie Epson Europe, mówi: „Ten nowy model w naszej ofercie urządzeń do druku wielkoformatowej reklamy potwierdza zaangażowanie firmy Epson na światowym rynku Signage. Model SC-S30600 wykorzystuje sukces drukarki GS6000 i zaprojektowano go z myślą o wysokiej jakości oraz wydajności przy bardzo niskim całkowitym koszcie użytkowania”.
Drukarkę SC-S30600 wyposażono w najnowszą głowicę TFP Micro Piezo firmy Epson zapewniającą rozdzielczość 1440×1440 dpi, bezproblemowe działanie, minimalną konserwację oraz maksymalny czas pracy bez przestojów.
Ponadto zmniejszono wpływ na środowisko dzięki nowym bezzapachowym i bezniklowym atramentom Epson UltraChrome GS2 oraz niskiemu zużyciu energii, potwierdzonemu certyfikatem Energy Star.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.