Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki zaprezentuje druk dla branży reklamowej na PSI 2015

Mimaki zaprezentuje druk dla branży reklamowej na PSI 2015

Firma Mimaki zaprezentuje swoją ofertę – pod hasłem „Twórzmy... razem” – podczas targów artykułów reklamowych i promocyjnych PSI w Düsseldorfie (Niemcy), które odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2015 r. Będzie obecna na stoisku 12B13 w ramach sektora Forum Technologii, przedstawi nowe możliwości dla właścicieli marek w zakresie tworzenia wartości dodanej i rozbudowy portfolio rozwiązań, które pozwolą osiągnąć głębszy poziom komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

„Innowacja i wyobraźnia to niezbędne narzędzia, których potrzebują osoby z branży kreatywnej na rynku produktów reklamowych, aby tworzyć skuteczne produkty promocyjne, które przynoszą rezultaty – mówi Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w krajach EMEA, Mimaki Europe. – Wymaga to szybko i sprawnie realizowanych kampanii krótkoterminowych. Osiągnięcie tego w sposób opłacalny, bez dużych nakładów, to klucz do sukcesu kampanii. Dlatego właśnie nasze wysokiej jakości, elastyczne systemy w przystępnych cenach są stworzone, aby zapewniać osiągalne i kreatywne rezultaty. Na targach PSI można się przekonać, że druk nadal ma zasadnicze znaczenie w każdej kampanii komunikacyjnej, bez względu na jej rozmiary. Produkty z nadrukiem, czy to na papierze, czy na gadżetach reklamowych, czy na innych materiałach, mogą przekazywać komunikaty o niezwykle istotnym wpływie, które odbiorca pamięta jeszcze długo po zakończeniu kampanii. Mogą stanowić wyróżniający się element w promocji każdego rodzaju, od artykułów personalizowanych po wielotysięczne serie. Mimaki dysponuje rozwiązaniami, które umożliwią realizację każdej opcji. Firma Reed Exhibitions, organizator targów, korzysta z usług marki Mimaki w zakresie wydruku dekoracji ściennych w dziale demonstracyjnym, dziale tekstyliów i PSI Gusto. Trudno chyba o lepsze potwierdzenie naszych kompetencji!”.
Płaska drukarka JFX200-2513 LED UV Mimaki będzie sztandarowym produktem na stoisku targowym. Urządzenie pracuje z prędkością 25 m na godzinę, a maksymalny obszar wydruku wynosi 2,5 × 1,3 m. Zaprojektowany na nowo zasobnik z tuszem przyspiesza jego wymianę. LUS-150 firmy Mimaki, nowo opracowany atrament CMYK z opcją utrwalania diodami LED i właściwościami szybkiego utrwalania, pozwala zmaksymalizować rezultaty. Tusz charakteryzuje się elastycznością do 150%, jest sprężysty i giętki na różnych podłożach, nie pęka i nie łamie się w trakcie przenoszenia, cięcia i innych procesów przetwarzania wydruku. Podczas targów drukarka JFX200-2513 UV będzie również wyposażona w biały tusz i przezroczysty lakier, co pozwoli na stworzenie licznych efektów na 200-300 sztukach produktu za jednym razem.
Fundamentalną cechą drukarek Mimaki jest ich zdolność do drukowania na bardzo szerokiej gamie materiałów. Płaska drukarka UJF-3042 HG LED umożliwia na przykład zadruk bezpośredni materiałów o grubości do 150 mm, od kredek po pamięci USB. W czasie targów będzie wyposażona w opcję Kebab, która wykorzystuje wałki obrotowe, aby zapewnić możliwość nadruku na całej powierzchni przedmiotów o cylindrycznym kształcie i różnych rozmiarach, wykonanych z różnorakich materiałów. Dzięki przyjaznym dla użytkownika ustawieniom i funkcjom wydruku oraz intuicyjnej obsłudze, opcję można z powodzeniem stosować w każdym środowisku produkcyjnym, aby personalizować wyroby, od świec po butelki.
Płaska drukarka Mimaki UJF-6042 LED UV, w formacie A2, nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, w tym do druku na upominkach i bibelotach, soczewkowego druku 3D, druku albumów fotograficznych i tabliczek znamionowych/firmowych. Zapewnia fotograficzną jakość druku: 1800 × 1800 dpi, na niemal nieograniczonym zakresie materiałów o grubości do 150 mm.
Będzie również demonstrowane rozwiązanie do druku i cięcia Mimaki CJV150-75, niezwykle funkcjonalny model klasy podstawowej. Łączy w sobie wysokiej jakości technologię atramentową oraz srebrny, pomarańczowy i jasnoczarny tusz, aby zagwarantować efekty na najwyższym poziomie. Plotery tnące serii CG-60SRIII charakteryzują się najlepszym w swojej klasie naciskiem 500 g, co znacząco rozszerza gamę materiałów, które można wykorzystać w tych urządzeniach.
Na stoisku podkreślony zostanie również fakt pomyślnej długofalowej współpracy marki Mimaki z firmą Gravograph. Ten specjalista w zakresie grawerowania, znakowania i cięcia laserowego pracuje z szeroką gamą materiałów, obejmującą aluminium, mosiądz, brąz, plastik, pleksiglas, szkło i PVC, i jest idealnym partnerem uzupełniającym ofertę Mimaki.
„Rozwiązania Mimaki, od podstawowych po bardzo zaawansowane, mają na celu umożliwienie produkcji małoseryjnych, indywidualnie dostosowanych lub spersonalizowanych produktów z wartością dodaną, jak również zapewnienie wysokiej jakości długofalowych i opłacalnych rezultatów – podsumowuje Horsten. – Dzięki szerokiemu spektrum możliwości Mimaki jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z niemal każdej branży i zagwarantować, że nawet najbardziej pomysłowe i niezwykłe kampanie można zrealizować szybko, łatwo i w przystępnej cenie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.