Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki na targach Labelexpo Europe 2015

Mimaki na targach Labelexpo Europe 2015

Firma Mimaki poinformowała, że weźmie udział w targach Labelexpo Europe 2015, które odbędą się w dniach od 29 września do 2 października w Brukseli. Na stanowisku 8C52 firma zaprezentuje nowe produkty dla branży etykiet, które można tworzyć na drukarkach Mimaki. Podczas targów szczególnie prezentowane będą etykiety ozdobione srebrnym tuszem ekosolwentowym Mimaki, a także elastyczne i sztywne etykiety do zastosowań związanych z bezpieczeństwem, np. na wyjściach ewakuacyjnych czy tablicach informujących o punktach zbiórki, produkowane na urządzeniach z serii UJF-6042.

„Mimaki koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wartości dla rynku etykiet ‒ mówi Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w Mimaki EMEA. ‒ Odwiedzający nasze stoisko zobaczą je w akcji wraz z bogatą gamą zróżnicowanych zastosowań, które umożliwiają nasze drukarki. Z radością oczekujemy na rozmowy z gośćmi targów. Pragniemy dowiedzieć się więcej o ich działalności oraz zainspirować ich nowymi, generującymi dochód pomysłami, aby mogli popuścić wodze wyobraźni dzięki inwestycjom w przystępnej cenie”.
Podczas targów firma Mimaki zaprezentuje bogatą ofertę drukarek wielkoformatowych. Znajdą się wśród nich:
Seria CJV150: ta seria nagradzanych drukarek dostępna jest w czterech różnych szerokościach wydruku wraz ze zintegrowanymi rozwiązaniami tnącymi. Jak podaje producent, zapewnia ona prędkość wydruku do 56 m2/h i możliwość automatycznego przełączania między funkcjami wydruku i cięcia. Ciągłe wykrywanie znaczników cięcia gwarantuje dokładne wycinanie konturów nawet w przypadku najbardziej złożonych układów graficznych etykiet. Nowy srebrny tusz ekosolwentowy daje nowe możliwości projektantom etykiet.
Płaska drukarka LED UV UJF6042 w formacie A2: według producenta ta zapewniająca wysoką jakość wydruku 1800 × 1800, oszczędna i przyjazna środowisku drukarka z funkcją utrwalania UV diodami LED oferuje liczne opcje w zakresie tuszów, w tym tusz w kolorze białym, przezroczysty lakier i primer, do druku na różnorodnym zakresie podłoży. Drukarka ta jest odpowiednia do produkcji sztywnych i elastycznych etykiet, materiałów promocyjnych i prototypów opakowań. Umożliwia druk na różnych podłożach, w tym na szkle, metalach i akrylach.
„Jak zawsze będą z nami specjaliści ds. zastosowań, z którymi będzie można porozmawiać twarzą w twarz ‒ dodaje Horsten. ‒ Współpraca z klientami dotycząca nowych sposobów na rozwój ich działalności jest dla nas zawsze niezwykle pasjonująca. Dopilnujemy, aby firma Mimaki dostarczyła do ich zakładów produkcyjnych doskonałą jakość, dzięki czemu będą mogli drukować niezawodnie i z zyskiem”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na koniec września br. zapowiedziano publikację ósmej edycji raportu drupa Global Trends. Pierwsze wyniki z badania przeprowadzonego wiosną tego roku są już dostępne. Można z nich wysnuć optymistyczny wniosek: zaufanie rośnie, a wszystkie regiony i rynki przewidują większe inwestycje w 2023 roku. Wyniki badania (uśrednione) pokazują, że branża na całym świecie jest nieco bardziej pewna przyszłości niż podczas ostatniego badania w 2019 r., przed pandemią. Najsilniejszy jest oczywiście rynek opakowań, ale rynki druku komercyjnego, wydawniczego i przemysłowego również mają się w 2023 r. ożywić. Jednak w poszczególnych regionach jest już mniej optymistycznie. O ile np. Azja i Ameryka Południowa spodziewają się lepszych wyników handlowych w 2023 r., w Europie nastroje są znacznie gorsze ze względu na wojnę w Ukrainie i jej konsekwencje.

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na studia podyplomowe „Inżynieria produkcji w poligrafii”. Celem studiów podyplomowych jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw i zakładów poligraficznych. Słuchacze poznają zagadnienia związane z większością etapów technologicznych towarzyszących produkcji poligraficznej – poczynając od komputerowego przygotowania materiału wydawniczego, a kończąc na etapach introligatorskich i procesach logistycznych.

Gallus wprowadza na rynek swoją pierwszą w pełni cyfrową maszynę do druku etykiet – Gallus One. Jak przekonuje producent, usuwa ona barierę całkowitego kosztu posiadania (TCO) w cyfrowej produkcji etykiet z roli na rolę, oferując najwyższy poziom automatyzacji i wykorzystując technologie oparte o rozwiązania chmurowe. Dzięki temu umożliwia drukarniom i właścicielom marek dostęp do opłacalnej i zrównoważej produkcji cyfrowej wysokiej jakości etykiet. Gallus One może dzięki temu zrewolucjonizować branżę.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.