Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Messe Frankfurt przesuwa targi na przyszły rok

Messe Frankfurt przesuwa targi na przyszły rok

Messe Frankfurt poinformowało o odstąpieniu od organizowania targów branżowych w tradycyjnej formule w roku 2021 r. – targi Paperworld, Creativeworld, Christmasworld oraz Ambiente i Heimtextil odbędą się zatem w 2022 r. Jednocześnie Messe Frankfurt zaprasza na wydarzenie w wersji online, które odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. pod nazwą Consumer Goods Digital Day. Jego celem jest stworzenie przedstawicielom branży dóbr konsumpcyjnych okazji do spotkań, wymiany informacji i składania zamówień.

Choć, jak zaznacza firma, tereny wystawowe we Frankfurcie są bardzo dobrze przygotowane do imprez także w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego, jednak ze względu na coraz większe ograniczenia w podróżowaniu nakładane zarówno przez poszczególne kraje, jak i firmy, organizowanie targów obłożone jest rosnącym ryzykiem i niepewnością wśród klientów targowych. W rezultacie Heimtextil odbędzie się w dniach od 11 do 14 stycznia 2022 r. Następnie zaplanowano Christmasworld – od 28 stycznia do 1 lutego 2022 r. – oraz Paperworld i Creativeworld: od 29 stycznia do 1 lutego 2022 r. Ambiente otworzy swoje podwoje w zwyczajowym terminie – od 11 do 15 lutego 2022 r.

Ze względu na fakt, że fizyczne wydarzenia nie są możliwe, Messe Frankfurt stworzyło dla swoich klientów ofertę cyfrową. 20 kwietnia 2021 r. odbędzie się Consumer Goods Digital Day, mające zastąpić wszystkie cztery imprezy targowe kierowane do przedstawicieli branży dóbr konsumpcyjnych, czyli Ambiente, Christmasworld, Creativeworld i Paperworld. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowują bogaty program konferencji, podczas których specjaliści omówią nowe możliwości, jakie pojawiają się dzięki transformacji cyfrowej oraz aktualne trendy w handlu detalicznym, nabierające rozpędu w wyniku pandemii. Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.