Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Marketing Mix dla druku i poligrafii podniesie kwalifikacje

Marketing Mix dla druku i poligrafii podniesie kwalifikacje

W świecie dynamicznych przemian nie wystarczy raz zdobyć wykształcenie czy zawód – warto inwestować w rozwój kompetencji zawodowych i ciągle podnosić kwalifikacje. Organizatorzy Festiwalu Marketingu – targów reklamy i druku, które odbędą się w warszawskiej Hali EXPO XXI już 14 i 15 września br., stwarzają ku temu okazję i zapraszają na bezpłatną konferencję dla dyrektorów i właścicieli drukarń – „Marketing Mix dla druku i poligrafii”. Liczba miejsc ograniczona. A co w programie?

W roli prelegentów wystąpią doświadczeni specjaliści, którzy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia wydarzenia wygłoszą prelekcje.
- Łukasz Murawski – doradca, wykładowca, autor publikacji, ekspert w zakresie budowania marek i brandingu, wystąpi z tematem: „Jak sprawić, aby klienci kupili od Ciebie a nie od konkurencji?”;
- Piotr Tytoń – dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego, coach ACC ICF, certyfikowany HR Business Partner DiSC Trainer & Facilitator, poprowadzi panel ekspercki Effective Team Management, podczas którego wskaże, jak efektywnie zarządzać zespołem w czasach chaosu;
- Karol Froń – przedsiębiorca, praktyk sprzedaży i zarządzania – opowie uczestnikom konferencji, jak motywować doświadczony zespół handlowy.

Niewątpliwą korzyścią z podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie jest lepsza komunikacja z zespołem, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i realnie na zyski oraz postrzeganie firmy na rynku. Brian Tracy jeden z rozdziałów swojego bestsellera „Nawyki warte miliony” poświęca tematowi rozwijania kompetencji zawodowych. Zdaniem autora nawyk ciągłego doszkalania się i czerpania wiedzy od ekspertów jest tym czynnikiem, który może znacząco przyspieszyć rozwój kariery.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bezpłatna rejestracja: 884 077 607, magdalena@oohmagazine.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z Ikonos organizuje RoadShow w miesiącach lipiec i sierpień 2022 r. Zaplanowano aż dziewięć spotkań, a najbliższe odbędą się w Bydgoszczy – 12 lipca i w Gdańsku – 14 lipca br. Udział w wydarzeniu, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W maju br. grono członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną firmę – spółkę Decard, która jest producentem gadżetów reklamowych oraz półproduktów biżuteryjnych i dekoracyjnych z dowolną grafiką i przestrzenną teksturą.

UPM Raflatac jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczających ocean (OBP) do produkcji etykiet. Seria etykiet Ocean Action powstaje przy wykorzystaniu metody bilansu masy i stanowi efekt ścisłej współpracy UPM z wieloma partnerami w łańcuchu wartości produktu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.