Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja nt. optymalizacji inwestycji technologicznych

Konferencja nt. optymalizacji inwestycji technologicznych

Firma eProductivity Software (ePS) w dn. 23–26 stycznia 2023 r. organizuje konferencję o nazwie Connect w Wynn (Las Vegas). Spotkanie jest przeznaczone dla liderów branży, właścicieli firm i użytkowników nowoczesnych technologii, a jego zadaniem jest wskazanie im sposobów na optymalizację inwestycji technologicznych. Firma eProductivity Software dawniej funkcjonowała jako dział oprogramowania firmy EFI. Samodzielną firmą stała się na początku 2022 r., gdy został on kupiony przez spółkę private equity Symphony Technology Group, działającą w obszarze oprogramowania i analityki danych.

Konferencja Connect 2023 ma zaprezentować uczestnikom obecne i przyszłe trendy rynkowe oraz pokazać, jak budować zrównoważone modele biznesowe, które będą w stanie przyciągnąć inwestycje i napędzić innowacje. Organizatorzy podają, że w czterodniowe wydarzenie zgromadzi szerokie grono partnerów, zaoferuje nie tylko wiedzę i inspirację, ale też praktyczne szkolenia, skupione na tematyce druku i opakowań. Zaplanowano sesje, podczas których goście dowiedzą się, w jaki sposób mogą zwiększyć rentowność swoich firm, jak skutecznie wprowadzać produkty na rynek, zwiększać zasięg działania oraz stosować najlepsze praktyki w procesach biznesowych i strategiach marketingowych.

„Zbliżamy się do końca pierwszego roku działania jako niezależnej, globalnej firmy programistycznej. Wiele wysiłku włożyliśmy w to, by zwiększyć naszą wartość, wpływ i partnerstwa w ramach ekosystemów druku i opakowań. Bardzo się cieszę na to wydarzenie i jestem przekonany, ze nasza wizja doskonale zaprezentuje się na Connect 2023 w korelacji z licznymi firmami partnerskimi i wystawcami, a także panelem głównych mówców, poruszających tematy druku i opakowań” – powiedział Gabriel Matsliach, dyrektor generalny ePS.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.