Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja naukowa ICQMSc 2023 na UEP

Konferencja naukowa ICQMSc 2023 na UEP

Instytut Nauk o Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu organizuje w dn. 13–15 września br. konferencję naukową pod nazwą „2nd International Conference on Quality and Management Sciences 2023”. Konferencja ma formułę stacjonarną, chęć udziału w wydarzeniu można zgłaszać do końca kwietnia. O czym będzie mowa?

Program naukowy konferencji będzie koncentrował się na aktualnych osiągnięciach we wszystkich obszarach nauk o jakości, towaroznawstwie i naukach o zarządzaniu ze szczególnym uwzględnieniem ich roli w zrównoważonym rozwoju. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na innowacyjność, jakość procesów, produkty żywnościowe i nieżywnościowe oraz opakowania z perspektywy multidyscyplinarnej, w tym zagadnień zarządczych, technologicznych, konsumenckich i środowiskowych. Tym samym wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wyników badań oraz stworzy forum wymiany wiedzy i myśli naukowej na styku nauk społecznych i przyrodniczych. Organizatorzy liczą na szeroki udział doświadczonych naukowców, dr. hab. oraz doktorantów i praktyków zainteresowanych wszystkimi aspektami jakości, towarów i zarządzania.

Będzie to drugie spotkanie wzorowane na Międzynarodowej Konferencji Towaroznawczej (IComSC), mającej wieloletnią tradycję. Pierwsza edycja została pomyślnie zainicjowana w czasie pandemii spotkaniem online, jednak tym razem odbędzie się w zabytkowym gmachu głównym Uniwersytetu, w centrum Poznania.

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.