Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja Xeikon Café Graphic Arts

Konferencja Xeikon Café Graphic Arts

Firma Xeikon w dn. 5 i 6 października 2022 r. w swojej siedzibie głównej w Lier koło Antwerpii organizuje wydarzenie pod nazwą Xeikon Café Graphic Arts, podczas którego zaprezentuje możliwości zastosowań graficznych, które oferuje cyfrowa technologia produkcyjnego druku tonerowego. W programie m.in. inspirujące pokazy na żywo, przygotowano także możliwość uczestnictwa zdalnego w czasie rzeczywistym dla gości, którzy nie będą mogli przybyć do Belgii.

Gospodarzem wydarzenia będzie guru druku online i ekspert branżowy Bernd Zipper, który omówi możliwości i wyzwania, jakie stoją przed drukarniami komercyjnymi w nadchodzących latach. „Ostatnie długie miesiące już pokazały, że ​​przemysł poligraficzny jest niezwykle odporny na wszelkie zawirowania, ponieważ druk odgrywa kluczową rolę w tworzeniu trwałej komunikacji. Cyfryzacja druku pomoże drukarniom zachować elastyczność i rozwijać nowe aplikacje. Ponadto pomoże im w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju na przyszłość” – podkreśla Bernd Zipper.

Goście konferencji będą mogli wziąć udział w prezentacjach pracujących maszyn – będą to: Xeikon SX30000 (druk komercyjny), Xeikon CX500 (dekoracyjne naścienne), Xeikon CX300 i Xeikon PX3300 (trwałe oznakowania podłogowe).

Uczestnicy będą mieli także okazję zwiedzić fabrykę maszyn Xeikon, obejrzeć stoiska partnerów branżowych oraz poznać nowe rozwiązania z zakresu druku książek, produkcji oznakowania punktów sprzedaży i handlu detalicznego, korespondencji masowej, dekoracji ściennych i druku etykiet dla drukarni komercyjnych.

„W ciągu ostatnich dwóch lat wprowadziliśmy kilka nowych rozwiązań, ale ze względu na okoliczności nie mogliśmy zaprezentować ich bezpośrednio klientom. Dzięki październikowemu wydarzeniu zapewniamy branży poligraficznej możliwość spotkania się i przekonania, że nasza oferta to pewna inwestycja w rozwój cyfrowej produkcji w szeroko pojętym sektorze graficznym” – powiedział Dimitri Van Gaever, Market Segment Director, Xeikon.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularz do rejestracji pod adresem: https://xeikon.com/en/press/connect-at-xeikon-cafe-graphic-arts.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.