Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja Fleksografów 2022

Konferencja Fleksografów 2022

Forum Fleksograficzne PIF w 2019 r.

Polska Izba Fleksografów organizuje doroczne dwudniowe spotkanie branży flekso – Konferencję Fleksografów. Wydarzenie, nad którym patronat objął „Świat DRUKU”, odbędzie się w dn. 23–24 maja w hotelu Arche Piła. Co zawiera program konferencji?

Dwudniowa konferencja będzie obfitować w interesujące wystąpienia specjalistów branżowych z wielu wiodących firm obecnych na polskim rynku. Prelegenci poruszą tematy dotyczące m.in. korzyści automatyzacji produkcji form drukowych, trendów opakowaniowych w najbliższej przyszłości, systemów inspekcyjnych do druku wstęgowego, zwiększania wydajności dzięki rozwiązaniom samoprzylepnym, stosowania farb na bazie wody w kontekście wymagań dla aplikacji żywnościowych, warstw przewodzących drukowanych fleksograficzną techniką druku, zrównoważonej produkcji opakowań giętkich, i wielu innych.
W programie znalazł się także warsztat poświęcony nowelizacji ustawy o odpadach i ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, który poprowadzi radca prawny, oraz wizytacja zakładu firmy Kablonex, zajmującej się produkcją opakowań foliowych. Nie zabraknie także okazji do odpoczynku i zabawy podczas kolacji integracyjnej.

Szczegółową agendę oraz regulamin konferencji znajdą Państwo na stronie http://flekso.pl/konferencja-fleksografow-2022-zaproszenie.

.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.