Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kompleksowy przegląd trendów w branży na majowej konferencji

Kompleksowy przegląd trendów w branży na majowej konferencji

Firma Grafotronic, specjalizująca się w dziedzinie wykańczania cyfrowego po druku, w dn. 24 i 25 maja br. organizuje w swojej siedzibie (Warszawa, Annopol 4a) konferencję pod nazwą Aspire. Wezmą w niej udział czołowi eksperci m.in. z firm Cerm, Domino, Durst, Esko, Foilco, HP Indigo, Konica Minolta, Kurz, Labelhub, Screen oraz Xeikon, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów w zakresie druku cyfrowego, przepływu pracy oraz finishingu.

W programie spotkania zaplanowano m.in. serię 20-minutowych prezentacji (wystąpią: Ruud Bos – menedżer OEM w europejskim oddziale Domino Digital Printing Solutions; Thomas Macina – dyrektor ds. globalnej sprzedaży w Durst Labels & Flexible Packaging; Yael Barak – menedżer produktów etykietowych w HP Indigo, region EMEA; Carsten Bamberg – menedżer ds. rozwoju biznesu w Konica Minolta Europe; Carlo Sammarco – dyrektor ds. rozwoju biznesu w Screen GP Europe; Hans Gerinckx – globalny wiceprezes sprzedaży etykiet i opakowań w Xeikon).

Ponadto Grafotronic zaprezentuje swój nowy pakiet automatyzacji oparty na sztucznej inteligencji – Grafotronic IQ oraz najnowszą ofertę firmy w zakresie uszlachetnień.

„Spędzając z nami tylko jeden dzień przetwórcy z całego świata będą mieli okazję spotkać wszystkich ważnych graczy w dziedzinie druku cyfrowego, przepływu prac i finishingu oraz uzyskać najlepszy z możliwych kompleksowy przegląd trendów w branży. Goście będą mogli odbyć prywatne spotkania ze wszystkimi wiodącymi sektorowymi dostawcami technologii, a ponadto ujawnimy nie mniej niż 10 nowych maszyn, które zaprezentujemy na Labelexpo w Brukseli (a dwie z nich pokażemy w działaniu w naszym centrum demonstracyjnym w trakcie Grafotronic Aspire)” – powiedział Morten Toksværd, dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie Grafotronic.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny TUTAJ – wówczas organizator prześle spersonalizowaną agendę na wybrany dzień.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.