Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kolejne webinarium przy „Kolorowej filiżance herbaty"

Kolejne webinarium przy „Kolorowej filiżance herbaty"

W dniu 20 października br. o godz. 10.00 odbędzie się drugie webinarium z serii „Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”. Tym razem tematem głównym spotkania będzie „Aplikacja eXact manager”, uczestnicy zatem dowiedzą się, jak dzięki spektrofotometrowi eXact dołączyć do globalnego cyfrowego workflow barwy, oraz jak wykorzystać darmowe oprogramowanie eXact Manager do konfiguracji urządzenia, stwarzania własnych bibliotek barw, konfiguracji zleceń, czy wgrywania zależnych bibliotek Pantone Live do urządzenia.

Tematyka pomiaru i kontroli barwy pojawia się właściwie w każdej branży. Dziś właściciele marek, zleceniodawcy druku oczekują bez względu na podłoże utrzymania najwyższego poziomu druku z zachowaniem parametrów kolorystycznych i jakości. Drukarnie też przekonały się, ile kosztują pomyłki, rozbieżności w kolorystyce, i jak ciężko rozmawiać z klientem o barwie nie mając odpowiednich narzędzi, aplikacji i wiedzy. Warto korzystać też z posiadanych urządzeń, wykorzystując ich opcje i możliwości.

Najbliższe webinarium poprowadzą: Małgorzata Ungradova-Lososova (X-Rite Pantone) oraz Leszek Bartkowiak (Reprograf-Grafikus). Firma Reprograf-Grafikus jest głównym dystrybutorem rozwiązań firmy X-Rite na terenie Polski. Spotkanie jest skierowane głównie do drukarni i właścicieli marek, udział w nim jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz link do rejestracji znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.