Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kolejna edycja wydarzenia Peak Performance Print Experience

Kolejna edycja wydarzenia Peak Performance Print Experience

Fujifilm w dn. 29 września 2022 r. w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku w Brukseli organizuje drugą odsłonę wydarzenia pod nazwą Peak Performance Print Experience. Celem spotkania skierowanego do firm poligraficznych z całej Europy jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań producenta w zakresie druku cyfrowego. Co w programie?

Goście wydarzenia będą mogli poznać możliwości nowego urządzenia Jet Press 750S High Speed Model, oferującego – jak zapowiada producent – zupełnie nowe funkcje. Zostaną pokazane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic, atramentu i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub indywidualnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych. Zaplanowano także prezentację na żywo z siedziby przejętego niedawno europejskiego integratora systemów atramentowych – firmy Fujifilm Unigraphica.

Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć nową gamę cyfrowych maszyn tonerowych Revoria, w tym pracujący model Revoria Press PC1120, który oferuje przedstawicielom profesjonalnego rynku druku wysokiej jakości szeroką gamę opcji zdobienia. Jak podaje producent, rozwiązanie to ma pomóc firmom poligraficznym wyprzedzać konkurencję, rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w sześciu kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Podczas wydarzenia zostanie też pokazana seria Revoria Press E1 – monochromatyczna drukarka produkcyjna oferująca wiele funkcji zwiększających produktywność i wysoką jakość obrazu. Uczestnicy będą mogli zobaczyć wiele nowych zastosowań, które można osiągnąć dzięki gamie Revoria. Zostaną także omówione nowe partnerstwa z EFI, XMPie i ColorLogic.

Klient Fujifilm, Henning Rose, dyrektor generalny firmy Wegner GmbH, pokaże, w jaki sposób zarówno Jet Press, jak i Revoria pomogły przekształcić jego firmę. Odbędzie się też pierwsza prezentacja i zapowiedź techniczna nowego urządzenia POD, które ma zostać oficjalnie wprowadzone na rynek w dalszej części tego roku. Ponadto zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia w rosnącej gamie rozwiązań Fujifilm w zakresie etykiet i opakowań, a także odbędzie się demonstracja na żywo z Japonii przygotowywanej maszyny do zadruku opakowań giętkich Jet Press FP790.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.