Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Już w kwietniu targi Warsaw Pack 2022

Już w kwietniu targi Warsaw Pack 2022

Targi Warsaw Pack w 2021 r.

Kolejna – już siódma – edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack zbliża się wielkimi krokami. Wystawę zaplanowano w terminie 26–28 kwietnia br. w Ptak Warsaw Expo, a towarzyszyć jej będą ponownie Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Obie imprezy wystawiennicze, przeznaczone dla branży opakowań oraz producentów żywności, będą stanowić okazję do poznania firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa.

Targi Warsaw Pack to sześć stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania, w ramach których wystawcy po raz kolejny zaprezentują nowoczesne maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących. Wśród eksponowanych produktów znajdą się także: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, a także opakowania transportowe i przemysłowe. Nie zabraknie wydarzeń dodatkowych, przede wszystkim branżowych konferencji, zaplanowano ponadto cieszącą się popularnością wśród uczestników targów specjalną strefę sprzyjającą kontaktom biznesowym. Więcej informacji na stronie warsawpack.pl.

Food Tech Expo – druga impreza, która wystartuje 26 kwietnia w podwarszawskim Expo, to wydarzenie skierowane do branży producentów żywności. Targi Technologii Spożywczych to przestrzeń, gdzie goście mogą poznać szeroką ofertę producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów. Szczegółowe informacje na stronie foodtechexpo.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.