Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileuszowa edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności

Jubileuszowa edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności

Coroczny Kongres Bezpieczeństwa Żywności jest wydarzeniem branżowym integrującym sektor żywnościowy oraz przedsiębiorstwa z otoczenia branży. Tegoroczna 10. edycja odbędzie się już 19 października 2023 r. w warszawskim Hotelu Arche Krakowska. Wydarzenie jest przeznaczone dla producentów żywności, dostawców surowców, opakowań, maszyn i urządzeń, jednostek certyfikujących oraz przedstawicieli usług w przemyśle żywnościowym.

Branżowe prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami sektora żywnościowego to zasadnicze elementy Kongresu. Ponadto wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Kongres Bezpieczeństwa Żywności odbywa się w połączeniu z Kongresem Logistycznym i Kongresem Produkcji Podstawowej w tym samym dniu, w tym samym miejscu. Dzięki temu uczestnicy Kongresu mają możliwość uczestniczenia we wszystkich wydarzeniach.

Organizatorem Kongresu jest International Featured Standards (IFS), instytucja odpowiedzialna za powszechnie uznawaną na świecie certyfikację zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów oraz PPH Ewa BIS Sp. z o.o., której działalność skupia się na eksporcie krajowych produktów do 75 państw na całym świecie.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Szczegółowe informacje są dostępne na www.foodcongress.org.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.