Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileusz krakowskiego zespołu szkół

Jubileusz krakowskiego zespołu szkół

W tym roku Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie obchodzi rocznicę 115 lat istnienia. Placówka ta swym charakterem wpisuje się w tradycję krakowskiego drukarstwa oraz księgarstwa, a obecnie także w szeroko rozumianą branżę medialną. Uroczystości jubileuszowe odbędą się 23 listopada 2023 r. o godz. 11.00 w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie.

Program spotkania, nad którym nasz miesięcznik objął patronat medialny, zawiera wystąpienia gości, projekcję filmu o szkole pt. „Poligrafik – szkoła na miarę czasów” oraz wręczenie nauczycielom nagród. Następnie, w murach szkoły, zaplanowano drugą część spotkania pod nazwą „Powspominajmy...”, przeznaczoną dla nauczycieli oraz absolwentów.

Zespół „Świata DRUKU” dołącza do gratulacji dla wszystkich osób, które przez lata z zaangażowaniem pracowały na sukces placówki, i życzy wielu kolejnych lat pełnych dobrej passy i wartościowych osiągnięć.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.