Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubilatka dziękuje

Jubilatka dziękuje

Fot. archiwum organizatora

Polska Izba Fleksografów składa serdeczne podziękowania za udział w tegorocznym Forum Fleksograficznym i obchodach jubileuszu 25-lecia organizacji (ZPF i PIF). Spotkanie odbyło się w dniach 14–15 września 2020 r. w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym.

Podczas Forum uczestnicy wysłuchali 16 wykładów programowych (neutralnych i komercyjnych) wygłoszonych przez reprezentantów firm: Avery Dennison, Barmey, Chespa, Emipak, Famag, Inometa, Isra Vision, Packbridge, Phoseon, Reprograf-Grafikus, SCORPIO, Star Technology, Sun Chemical oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i zapoznali się z ofertą wystawców na towarzyszącej wystawie (relacja na stronie Izby www.flekso.pl i w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”). Wieczór 14 września został poświęcony na świętowanie jubileuszu 25-lecia organizacji.

„Z powodu epidemii w tegorocznym forum uczestniczyło mniej osób niż w dotychczasowych corocznych spotkaniach fleksografów, tym bardziej Polska Izba Fleksografów serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom oraz wykładowcom i wystawcom, którzy nam zaufali i mimo pandemii przybyli do Kazimierza. Szczególne podziękowania przekazujemy sponsorowi – firmie Sun Chemical, która jest członkiem założycielem ZPF i PIF-u oraz Sponsorem Platynowym już piątych corocznych spotkań fleksografów na Forum Fleksograficznym. Przyjemnie było wręczyć dyrektorowi generalnemu, panu Piotrowi Góralowi, dwie statuetki – dla członka założyciela i dla sponsora forum” – mówi Krzysztof Januszewski, dyrektor PIF.

Specjalne statuetki przygotowano także dla członków założycieli obu organizacji oraz dla prezesów ZPF: Andrzeja Hulpowskiego-Szulca oraz Juliana Wnęka.

Prezenty i gratulacje, m.in. od obecnej prezes izby Edyty Bednarskiej, firm Sun Chemical, PolimerPro i „Świata DRUKU” odebrał również Krzysztof Januszewski. Następnie na torcie jubileuszowym zapłonęły świeczki, a wieczór zakończył się kolacją i spotkaniem integracyjnym, z konieczności pozbawionym dodatkowych atrakcji i z zastosowaniem koniecznych zabezpieczeń. Niemniej utrzymywała się swobodna atmosfera, jaka zawsze towarzyszy organizowanym od 2003 roku spotkaniom fleksografów.

„Podziękowania należą się także firmom, które pomogły zadbać o bezpieczeństwo podczas forum: ABC Packmedia, PolimerPro i Flekso Serwis oraz firmie SCORPIO za pomoc w wydrukowaniu materiałów informacyjnych – dodaje Agnieszka Januszewska z biura PIF. – Mamy nadzieję, że na następnym Forum Fleksograficznym, planowanym na 7–8 czerwca 2021, spotkamy się w większym gronie”.

Oprac. na podstawie materiałów PIF

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.